pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Krzesło w piekle
Tytuł książki:

Krzesło w piekle

Autor książki:

Krzysztof Gawronkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Kultura gniewu
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 340 s.
Wymiar: 245x330 mm
EAN: 9788364858185
ISBN: 978-83-6485-818-5
Data: 2015-11-13
107.59  149.90  42.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Krzesło w piekle" to album wyjątkowy. Bo wyjątkowy jest też talent jego autora, Krzysztofa Gawronkiewicza. To jeden z najbardziej uznanych i utalentowanych twórców polskiego komiksu, który od lat tworzy ilustracje, krótkie komiksy i pełnometrażowe albumy, odnosząc sukcesy także za granicą.

"Krzesło w piekle" podsumowuje dotychczasową karierę rysownika. Znajduje się w nim olbrzymia część jego krótkich form komiksowych, do tej pory rozproszonych po dawno już niedostępnych komiksowych magazynach, antologiach, czy wręcz nie publikowanych nigdy wcześniej. Autor odsłania również kulisy swojej pracy, prezentując alternatywne wersje plansz i okładek, a także materiały robocze m.in. z albumów "Esencja", "Mikropolis", czy "Powstanie". Osobną część stanowi natomiast obszerna galeria ilustracji, szkiców i grafik koncepcyjnych, które powstawały przez lata na potrzeby reklam, gier wideo, czy projektów wydawniczych.

Przepiękny edytorsko album jest najpełniejszą prezentacją dorobku Gawronkiewcza. Zawartość "Krzesła w piekle" uzupełniają teksty m.in. byłego naczelnego pisma "Fantastyka" Macieja Parowskiego, scenarzystów często współpracujących z rysownikiem, jak Dennis Wojda i Grzegorz Janusz, zdobywcy Paszportu Polityki Kuby Woynarowskiego, a także szczegółowa bibliografia prac.

Książka "Krzesło w piekle" - Krzysztof Gawronkiewicz - oprawa twarda - Wydawnictwo Kultura gniewu. Książka posiada 340 stron i została wydana w 2015 r. Cena 107.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Krzysztof Gawronkiewicz - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Maladie i inne opowiadania - okładka książki

Maladie i inne opowiadania

Andrzej Sapkowski
Produkty podobne:
Ostatni przystanek - okładka książki

Ostatni przystanek

Daniel Chmielewski
Śmiech i śmierć - okładka książki

Śmiech i śmierć

Adrian Tomine
Blueberry. Plansze Europy - okładka książki

Blueberry. Plansze Europy

Jean-Michel Charlier, Jean Giraud
Napalony na komiks - okładka książki

Napalony na komiks

Andrzej Janicki