pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kryzysowa narzeczona

Autor książki:

Andrzej Mogielnicki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szelest
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 120x180 mm
EAN: 9788365381026
ISBN: 978-83-6538-102-6
Data: 2015-11-17
Cena wydawcy: 24.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Andrzej Mogielnicki, autor tekstu przeboju "Kryzysowa narzeczona", w swym powieściowym debiucie zdradza kulisy tego najbardziej tajemniczego romansu lat 80. I robi to koncertowo!
Perfekcyjnie łączy erotyczne sekrety bohaterów z atmosferą peerelowskiej Warszawy. Znakomita książka do czytania "przy zgłuszonym odbiorniku".

"Mogiel" zawsze miał świetny język, ale tutaj przechodzi samego siebie! Lekko, brawurowo, interesująco, prawdziwie. I nie tylko dla fanów Lady Pank. A może ta książka tak mi się podoba, bo jest także o moich czasach? No i wreszcie wiem, o co chodziło z tą "kryzysową narzeczoną". Wesołych Świąt!
MAREK NIEDŹWIECKI, Trójka
"Kryzysowa narzeczona" to powalająca muzyczna autobiografia faceta, który kazał nam tańczyć argentyńskie tango na stacji Warszawa. To po mistrzowsku przewrotnie utkany pokoleniowy
pomost do poznania tajemnicy przetrwania "tamtych czasów". Oldboye, czytając z załzawionymi oczami, będą wspominać swoją młodość, a hipsterzy zrozumieją, że przed nimi byli już w Polsce
ludzie bardzo cool.

Czytajcie, słuchajcie tego, co bohater książki, i cieszcie się, że "Mogiel" postanowił wreszcie zadebiutować dłuższą formą literacką!
ROMAN "RORO" ROGOWIECKI, Program Pierwszy Polskiego Radia
Andrzej Mogielnicki - pół życia byłem bezpartyjny, by potem stać się niewierzącym - tak podsumowuje dotychczasowe życie współzałożyciel Lady Pank oraz autor tekstów piosenek Budki Suflera, Zbigniewa Hołdysa, Anny Jantar, Izabeli Trojanowskiej, Maryli Rodowicz i Perfectu. Z wykształcenia prawnik. Warszawiak od kilku lat mieszkający na Karaibach.

Książka "Kryzysowa narzeczona" - Andrzej Mogielnicki - oprawa miękka - Wydawnictwo Szelest. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2015 r.