pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Kruk na podgrodziu

Autor książki:

Ellis Peters

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2005
Oprawa: miękka
Ilość stron: 204 s.
Wymiar: 115x195 mm
EAN: 9788372986733
ISBN: 83-7298-673-8
Data:2001-02-02
Cena wydawcy: 19.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Anglia, wiek XII. Braciszek Cadfael z opactwa w Shrewsbury znany jest ze swego ogródka pełnego zamorskich roślin. Sławne są jego egzotyczne przyprawy, lecz najbardziej pożądane są lekarstwa przyrządzane przez uczynnego mnicha. Obrotny weteran wojen krzyżowych i żeglarz, który w wieku pięćdziesięciu paru lat wstąpił do zakonu benedyktynów, ma jeszcze jeden dar nadany przez Pana - potrafi rozwiązywać zagadki kryminalne. Jest nieprzejednanym tropicielem zbrodni i nieprawości.
Tym razem brat Cadfael rozwiązuje zagadkę śmierci świeżo przybyłego z Londynu kapłana, mężczyzny przystojnego, uczonego i zdyscyplinowanego, acz nie grzeszącego ani pokorą, ani dobrymi kontaktami z wiernymi.
Na podstawie niezwykle popularnych na świecie książek o bracie Cadfaelu powstał wyświetlany także w Polsce serial telewizyjny z Derekiem Jacobim (pamiętnym Klaudiuszem z serialu Ja, Klaudiusz) w roli głównej.

Książka "Kruk na podgrodziu" - Ellis Peters - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 204 stron i została wydana w 2005 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]