pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Królowa balu

Autor książki:

Nana Bekher

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788367335317
ISBN: 978-83-6733-531-7
Data: 2022-09-27
Cena wydawcy: 42.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Nie jest łatwo być królową. Ale zdjąć koronę jest jeszcze trudniej. Scarlett była kiedyś gwiazdą szkoły średniej i kapitanką drużyny cheerleaderek. Atrakcyjna nastolatka bez trudu zdobywała wszystko, czegokolwiek zapragnęła, w tym koronę królowej balu. Podkochujący się w Scarlett Jason stanowił jej całkowite przeciwieństwo. Nieśmiały chłopak z nadwagą i nosem w książkach przez lata był obiektem kpin rówieśników, w tym dziewczyny, która go zauroczyła.

Pewnej nocy przegrany zakład doprowadził jednak do niespodziewanego wybuchu namiętności między tym dwojgiem. Para spędziła razem jedną upojną noc. Kiedy wieść o tym się rozniosła, przerażona wizją utraty statusu Scarlett upokorzyła Jasona przed całą szkołą. Załamany chłopak wyjechał z miasta, a niewiele później opuściła je również Scarlett. Osiem lat później powody rodzinne zmuszają tę dwójkę do powrotu do rodzinnej miejscowości. Jason nie jest już wystraszonym, nieatrakcyjnym kujonem, tylko pewnym siebie, przystojnym facetem. Życie Scarlett nie potoczyło się zgodnie z planem. Kobieta przeszła ogromną wewnętrzną przemianę i jest zdeterminowana, by naprawić błędy przeszłości. Jason nigdy nie zapomniał, jak okrutnie go potraktowała. Mimo upływu czasu chce dać kobiecie nauczkę i zmienić jej życie w piekło. Kiedy jednak poznaje powód jej powrotu, jego życie wywraca się do góry nogami.

Książka "Królowa balu" - Nana Bekher - oprawa miękka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2022 r.