pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kraków i okolice. Travelbook

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bezdroża
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 118x200 mm
EAN: 9788324686308
ISBN: 978-83-246-8630-8
Data: 2014-05-14
Cena wydawcy: 24.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Kraków to ulubione miasto artystów, literatów i studentów, turystów z całego świata i wszystkich miłośników historii. Dawna stolica Polski tętni życiem przez cały rok i zachęca do nieśpiesznych spacerów malowniczymi uliczkami, z których każda ma swoją bogatą historię. Liczne muzea kryją skarby kultury narodowej. Przytulne knajpki zapełniają się barwną klientelą nie tylko wieczorami. Warto wybrać się również w okolice Krakowa, które zaskoczą różnorodnością miejsc godnych uwagi.

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne ułatwią zaplanowanie podróży. Przewodnik uzupełniają czytelne mapy, starannie dobrane zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Książka "Kraków i okolice. Travelbook" - Monika Kowalczyk, Artur Kowalczyk, Paweł Krokosz, Agnieszka Legutko, Maciej Miezian - oprawa miękka - Wydawnictwo Bezdroża. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2014 r.