pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Krąg

Autor książki:

Bernard Minier

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 544 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788380626355
ISBN: 978-83-8062-635-5
Data: 2019-11-05
30.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zapierająca dech w piersi atmosfera.

Powieść Miniera to prawdziwe objawienie.

Najnowsza powieść autora bestsellerowego Bielszego odcienia śmierci.

Thriller, który chwyta za gardło i ani na chwilę nie puszcza.

Wystarczył jeden telefon i jeden enigmatyczny e-mail, aby komendant Martin Servaz został wciągnięty w wir mrocznego śledztwa, w którym musi stawić czoło demonom przeszłości i poczuć ból dawno zabliźnionych ran. W Marsac zostaje zamordowana jedna z wykładowczyń; kilka dni później ginie hodowca psów, rozszarpany przez własne zwierzęta. Co łączy te dwa zdarzenia? Kto i dlaczego rozpętał w tym cichym uniwersyteckim miasteczku szaleństwo śmierci? Czyżby to było dzieło zbiegłego przed dwoma laty seryjnego mordercy?
Po ogromnym sukcesie przetłumaczonego na wiele języków Bielszego odcienia śmierci Bernard Minier, specjalista od mrocznych, przytłaczających klimatów, po raz kolejny zmusza czytelnika, by skonfrontował się ze swymi ukrytymi lękami i zdał sobie sprawę, że pozornie spokojne życie może niespodziewanie zmienić się w prawdziwy koszmar.

"Drzwi, które się otwierają, by bardzo szybko zatrzasnąć nam się przed nosem. Autor rozdaje karty, ale kiedy już trzymamy je w ręku, odbiera je i tasuje, a nawet niektóre ukradkiem wyjmuje! Nagle zostajemy sami, gubimy się - skądinąd tak samo jak nasz detektyw - i zaczynamy poszukiwania od innego miejsca. Minier proponuje nam przewrotne puzzle: kiedy łączymy elementy układanki, on już jest z drugiej strony i znowu je rozrzuca" -Pascal Kneuss.

"(...) Francuzi oszaleli na punkcie prozy Miniera - logicznej i eleganckiej, jak na autora znad Sekwany przystało" - Łukasz Orbitowski "Książki. Magazyn do czytania"

Książka "Krąg" - Bernard Minier - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 544 stron i została wydana w 2019 r. Cena 30.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.