pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kosmos. My i tajemnica nieskończoności

Dane szczegółowe:
Wydawca: FORMAT
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 160 s.
EAN: 9788361488996
ISBN: 978-83-6148-899-6
Data: 2020-12-18
53.08 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Przed nami spektakularny finał bestsellerowej trylogii edukacyjnej. Po dwóch tomach: Ewolucja i Ciało holenderski duet autorów zabiera nas w podróż kosmiczną.

Kosmos. My i tajemnica nieskończoności pozwala nam się zanurzyć w świecie fizyki i astronomii, wybrać się w świat podróży w czasie, czarnych dziur, ciemnej materii, cząstek, które przenikają ciebie i całą Ziemię oraz - nie uwierzycie! - w świat nieskończonej liczby innych wszechświatów, z nieskończoną liczbą innych nas? Naprawdę! Zwiedzimy światy: od najmniejszego z najmniejszych do największego z największych. A także istną galaktykę genialnych myślicieli i naukowców, którzy, tak jak my teraz, zastanawiali się nad prawie każdym zagadnieniem dotyczącym wszechświata. Ta książka to kosmiczna rakieta. Wsiądziecie?
Jan Paul Schutten znów okazuje się mistrzem gatunku, prosto i czytelnie, ale z brawurą i humorem wyjaśniając najbardziej złożone zagadnienia naukowe. Floor Rieder po raz kolejny przekracza samą siebie w zjawiskowych ilustracjach - tym razem gwiazd, planet, fluktuacji kwantowych, czy? zasady E = MC2.

Kosmos. My i tajemnica nieskończoności to dopełnienie przełomowej trylogii literatury faktu Jana Paula Schuttena i Floor Rieder. Pierwsze dwa tomy (Ewolucja. Zagadka życia na Ziemi oraz Ciało. Ty i miliardy Twoich mieszkańców) to książkowe hity w Polsce i wielu innych krajach (w rodzimej dla autorów Holandii sprzedano prawie 100 000 egzemplarzy, książki te przetłumaczono na kilkanaście języków).

Książka "Kosmos. My i tajemnica nieskończoności" - Jan Paul Schutten, Floor Rieder - oprawa twarda - Wydawnictwo FORMAT. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2020 r. Cena 53.08 zł. Zapraszamy na zakupy!