pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kosmiczne Bobry i zemsta Księżycowej Szarańczy

Autor książki:

Krzysztof Piersa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Genius Creations
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 417 s.
EAN: 9788379952687
ISBN: 978-83-7995-268-7
Data: 2019-06-07
Cena wydawcy: 39.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Yonzi Chamarovitch jest bohaterem Sory! Konstruktorem i pilotem Kolosa najpotężniejszego robota bojowego, który ocalił Cesarstwo przed inwazją Księżycowej Szarańczy - kosmicznego szkodnika siejącego w galaktyce zagładę. Na swoje nieszczęście Yonzi jest Mik-Makiem, małym bobrowatym futrzakiem, którego nikt prócz pobratymców nie traktuje poważnie.

Cesarz nie ma jednak wyboru i właśnie Chamarovitch staje na czele międzyplanetarnej misji mającej zdobyć surowce na budowę całej armii Kolosów. Drużyna, a raczej załoga złożona z ludzi i Mik-Maków to prawdziwa beczka prochu, która czeka tylko na to, aby eksplodować? i eksploduje. W trakcie kosmicznej potyczki statek zostaje uszkodzony, a przymusowe lądowanie na obcej planecie kończy się uprowadzeniem Yonziego przez barbarzyńców.

Sorze kończy się czas! Nadciąga największy rój Księżycowej Szarańczy jaki widziała galaktyka!
Książka w najlepszym tego słowa znaczeniu oldschoolowa, przypominająca czasy, kiedy na pierwszym miejscu stała przygoda na ponadplanetarną skalę, ale gdzieś między słowami kryły się też rzeczy ważne i bliskie czytelnikowi współczesnemu. Kosmiczne bobry i zemsta Księżycowej Szarańczy to książka zaskakująco udana jak na debiutanta; wyraźnie czuć fascynację autora fantastyką przygodową i często zaskakującymi w literackim wydaniu rozwiązaniami wprost ze świata gier komputerowych, który także nie jest mu obcy. -Bartek Biedrzycki, autor serii Opowieści z postapokaliptycznej aglomeracji

Książka "Kosmiczne Bobry i zemsta Księżycowej Szarańczy" - Krzysztof Piersa - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Genius Creations. Książka posiada 417 stron i została wydana w 2019 r.