pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kościoły pod pustym niebem

Autor książki:

Marcin Pawlik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 150 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381591096
ISBN: 978-83-8159-109-6
Data: 2019-07-24
15.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Norbert zupełnie przez przypadek podejmuje się próby odnalezienia uprowadzonego Przemka. Poszukiwania Przemka są dla niego gwarantem możliwości życia na tym świecie, do czego, jak uważa, nie ma prawa. Józef ojciec Przemka chce przekazać synowi cały majątek, w tym warsztat. Przemek jednak czuje się przez ojca przytłoczony, chce się wyrwać spod jego wpływów. Porwanie jest dla Józka osobistym dramatem, a dla Przemka niespodziewaną ucieczką.
Akcja rozgrywa się między innymi w krakowskich knajpach i na dworcach wśród bezdomnych. Wątki filozoficzne wplecione w powieść czynią ją jeszcze bardziej ciekawą i nieprzewidywalną.
Jak żyć w świecie bez Boga, jak w ogóle żyć? I czy człowiek pasuje do świata?Czy człowiekowi odpowiada życie...? I co zrobić, by stać się częścią tego, co jest wokół? Te i inne pytania stawia sobie Norbert. Aż nadarza się okazja, która może stać się przepustką do życia: poszukiwanie uprowadzonego. Czy bohaterowi uda się doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału? A co, jeśli uwolnienie z rąk porywacza nie zakończy wszystkich problemów, życie przecież nadal trwa i biegnie, jak chce

Książka "Kościoły pod pustym niebem" - Marcin Pawlik - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 150 stron i została wydana w 2019 r. Cena 15.99 zł. Zapraszamy na zakupy!