pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Korporacyjny as

Autor książki:

Sandi Lynn

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
EAN: 9788324175017
ISBN: 978-83-2417-501-7
Data: 2021-09-13
27.11 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Powieść autorki bestsellera "Kontrakt na miłość"
Ona, piękna i niezależna, dziedziczy rodzinną firmę na granicy bankructwa.

On, seksowny kobieciarz i prezes świetnie prosperującej firmy, oferuje jej swoją pomoc...

Fiona: "Mężczyźni. Kłamliwe, zdradzieckie dranie. Co do jednego. Miałam wspaniałego faceta, świetną pracę i perspektywy. I w jednej chwili moje życie stanęło na głowie. Chłopak mnie zdradził, musiałam odejść z pracy, a mój ojciec miał zawał. Z dnia na dzień zostałam dyrektorem rodzinnej firmy, która zmierzała prosto do bankructwa. Dopóki nie zjawił się pewien mężczyzna, którego poznałam w krępujących okolicznościach, i zaoferował mi pomoc. Był seksowny, zuchwały i bogaty. Był kobieciarzem i typowym dupkiem z korporacji. Nie rozumiał słowa nie, a z początku tylko tyle miałam mu do powiedzenia, zanim pojawił się problem: zakochałam się w nim. On był wytrawnym graczem, a ja miałam ogromną ochotę zagrać w tę grę".

Nathan: "Kobiety. Za dużo komplikacji. Związki. Za dużo oczekiwań. Nie, dziękuję! W moim życiu nie miałem czasu na żadne komplikacje. Praca i firma - to były moje priorytety, kobiety były moim hobby. Szedłem z nimi do łóżka, mówiłem do widzenia i nigdy nie oglądałem się za siebie. Życie nie mogłoby być prostsze. Wtedy poznałem Fionę Winslow. Piękną, silną, niezależną i hardą. Kobietę, która zawsze miała dla mnie jedną odpowiedź: nie. Uwielbiałem mieć nad wszystkim kontrolę, ale ona nie dawała się kontrolować. Wreszcie spotkałem godną siebie przeciwniczkę".

SANDI LYNN w 2013 roku samodzielnie opublikowała powieść "Na zawsze", pierwszą z serii sprzedanej już w ponad 700 000 egzemplarzy. Wszystkie tomy stały się bestsellerami New York Timesa. Kolejne powieści Sandi Lynn cieszą się równie szeroką popularnością i trafiają na szczyty list bestsellerów.

Książka "Korporacyjny as" - Sandi Lynn - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2021 r. Cena 27.11 zł. Zapraszamy na zakupy!