pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Koralina. Obrazy Grozy

Autor książki:

Neil Gaiman, Craig Russell

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2009
Oprawa: twarda
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 153x234 mm
EAN: 9788323725787
ISBN: 978-83-2372-578-7
Data: 2009-02-19
pozycja niedostępna

Opis książki:

"Komiks na podstawie bestsellerowej powieści Neila Gaimana pt.: Koralina. Opracowaniem scenariusza i rysunkami zajął się mistrz komiksu amerykańskiego, P. Craig Russell, znany polskiemu czytelnikowi z komiksowej adaptacji opowiadania Gaimana pt.: Morderstwa i tajemnice. Wybitną twórczość Russella możemy podziwiać także w albumie pt.: Pierścień Nibelunga wydanym w kolekcji Mistrzowie Komiksu.
Dzień po przeprowadzce Koralina wyruszyła na wyprawę badawczą po nowym domu i jego okolicy. Natrafiła nie tylko na nieużywaną studnię, stary kort tenisowy i zaniedbany park. We własnym mieszkaniu natknęła się na nieużywane, zapomniane przez wszystkich drzwi? Kiedy zdecydowała się przez nie przejść, znalazła się w domu dziwnie przypominającym jej własny. Na początku wszystko wyglądało wspaniale: smaczniejsze jedzenie, skrzynia pełna niezwykłych zabawek i nowi rodzice, zawsze mający dla niej czas. Nowa matka poprosiła ją, aby została z nimi. Na zawsze? Tylko z pozoru Koralina to opowieść dla dzieci. Nasycenie grozą oraz uniwersalne treści czynią z niej historię dla czytelnika w każdym wieku."

Książka "Koralina. Obrazy Grozy" - Neil Gaiman, Craig Russell - oprawa twarda - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2009 r.