pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Koraliki modlitewne

Autor książki:

Jean-Louis de Biasi

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
EAN: 9788381713481
ISBN: 978-83-8171-348-1
Data: 2020-07-20
29.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czym są koraliki modlitewne?
Koraliki modlitewne to potężne narzędzie wykorzystywane w wielu tradycjach na całym świecie. Znane są praktycznie każdemu z nas, ponieważ do najpopularniejszych sznurów modlitewnych należą chrześcijański różaniec oraz buddyjskie koraliki mala. Służą one do wprowadzania umysłu w stan medytacji, liczenia różnych modlitw, świętych słów, dźwięków lub mantr. Dlatego posiadają precyzyjną strukturę, która zawsze odnosi się do symboliki duchowej, a ich skuteczność jest wynikiem połączenia teologii, praktyk rytualnych oraz materii. Istnieje niezliczona ilość różnych koralików modlitewnych, ale ich podstawę zawsze stanowi sznurek i paciorki. Można do nich dodać wiele innych elementów, takich jak: amulety czy symbole. Dzięki informacjom zawartym w tej książce, dowiesz się, jak wykorzystać koraliki modlitewne, aby dokonać własnej duchowej transformacji.
Koraliki modlitewne to idealne narzędzie do duchowego rozwoju
Koraliki modlitewne są prostymi, ale niezwykle potężnymi narzędziami służącymi duchowej transformacji. Jeśli zawsze masz je przy sobie, działają jak talizman, nieustannie wzmacniając rozwój psychiczny. Jednak najbardziej skuteczne stają się, gdy używasz ich w rytuale. Dotykając każdy koralik, mówiąc lub myśląc, co ten ruch oznacza, wzmacniasz sekwencję swojego celu i prowadzisz umysł przez różne stany. Jeśli dodatkowo głośno wypowiadasz swoje modlitwy, myśl i słowo jednoczą się. A gdy spojrzysz na kolory i kształty koralików, to oprócz słuchu i dotyku, angażujesz także wzrok. Spokojny i regularny ruch jest relaksujący i może wywoływać sugestywny, hipnotyczny stan. Wszystko to wspomaga transformację Twojej psychiki.
Sekretne rytuały i praktyki z wykorzystaniem koralików modlitewnych
Jean-Louis de Biasi, filozof i badacz kultur zachodu, opisuje, jak wykorzystać głębokie wrażenia zmysłowe płynące z używania koralików modlitewnych do pogłębienia rozwoju duchowego. W swojej książce nie tylko opowiada o historii i pochodzeniu sznurów modlitewnych, ale również daje wskazówki dotyczące korzystania z nich. Dzięki poradom i technikom wyboru koralików modlitewnych, ich oczyszczania, przechowywania, tworzenia, a także poświęcenia do duchowego użytku, ta książka jest idealnym przewodnikiem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych entuzjastów tej praktyki. Oprócz podstaw, znajdziesz tu również sekretne rytuały, które możesz wykonać samodzielnie lub z udziałem innych osób. Odkryjesz praktyki najbardziej znanych zachodnich tradycji, tworząc nowe ścieżki w duchowej podróży i magii. Poznasz również wykorzystanie koralików w czterech wielkich tradycjach: kabalistycznej, hermetycznej, wiccańskiej oraz druidystyczej.
Dzięki tej niezwykłej książce:
zrozumiesz, czym są koraliki modlitewne i poznasz ich zastosowania,
nauczysz się je poświęcać i błogosławić,
dowiesz się, jakie są główne zasady rytuałów i praktyk: energie, egregory, mantry i wizualizacje,
odkryjesz symbole, opisy i praktyki obejmujące wykorzystanie koralików modlitewnych w tradycjach: kabalistycznej, hermetycznej, wiccańskiej oraz druidystyczej,
poznasz rytuały w czterech wariantach: medytacja, rytuał indywidualny, rytuał dla dwóch osób oraz rytuał grupowy.
Otwórz się na nowe doświadczenie!
Koraliki modlitewne mają uniwersalne zastosowanie i przeznaczenie. Bez względu na Twoje wyznanie, wiarę lub tradycję rodzinną. Należą do powszechnej praktyki rytualnej, z której może korzystać każdy. Dzięki tej książce, odkryjesz radość pracy z tym potężnym narzędziem. Przekonaj się, jak łatwo osiągnąć stan koncentracji, już na samym początku swojej praktyki!
Odkryj moc koralików modlitewnych!

Książka "Koraliki modlitewne" - Jean-Louis de Biasi - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2020 r. Cena 29.62 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.