pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Kopia ojca

Autor książki:

Philip K. Dick

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 552 s.
Wymiar: 150x225 mm
EAN: 9788378188094
ISBN: 978-83-7818-809-4
Data: 2016-01-27
41.88  59.90  18.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Trzeci tom najlepszych opowiadań Philipa K. Dicka.

Dick pomysłowo wtłacza naszą rzeczywistość w najdziwniejsze schematy bądź zmusza do spojrzenia na nią z nieznanej, niepokojącej perspektywy i przyprawia to wszystko jaskrawą odmiennością, która na długo pozostawia w podświadomości czytelnika jątrzące kolce. (...) Podstawił światu pod nos genialne zwierciadło jego wad, ukazujące zniekształcony, a jednak niewytłumaczalnie bliższy rzeczywistości aspekt prawdy. (...) Phil był dziwnym człowiekiem, lecz wspaniałym pisarzem i być może praca dawała mu katharsis. Na pewno zaś dostarcza niepowtarzalnych doznań jego czytelnikom. - ze wstępu Johna Brunnera.

Dick był, jest i będzie jednym z nielicznych pisarzy, których długo nie da się zapomnieć. Sięgając po jego książki dzisiaj, macie szansę przeżyć choć część naszych ekscytacji i wzruszeń - na pewno nie tyle samo, gdyż wam dany jest znacznie szerszy kontakt z literaturą niż nam, pokoleniu stanu wojennego, patrzycie więc na utwory Dicka z szerszej perspektywy (...) jestem pewien, że nie przejdziecie obojętnie obok najznakomitszych utworów tej edycji, która - chyba nie tylko moim skromnym zdaniem - stanowi ukoronowanie czterdziestoletniej obecności Philipa K. Dicka w Polsce. - z przedmowy Roberta J. Szmidta

Książka "Kopia ojca" - Philip K. Dick - oprawa twarda - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 552 stron i została wydana w 2016 r. Cena 41.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]