pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Koncert cudzych życzeń. Stajnia w Pieńkach. Tom 1

Autor książki:

Izabella Frączyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788381233453
ISBN: 978-83-8123-345-3
Data: 2019-05-09
Cena wydawcy: 10.59 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czasem trzeba porzucić wszystko, żeby odnaleźć drogę do własnego świata.< style="text-align: justify;" /> < style="text-align: justify;" /> Sprawdzone przyjaciółki, dobrze płatna praca i kochający facet - czy może być coś ważniejszego? < style="text-align: justify;" /> Magda była zadowolona ze swego życia... do czasu gdy w drzwiach jej mieszkania stanęła teściowa z walizkami. A to dopiero początek nieoczekiwanych zmian w jej życiu...< style="text-align: justify;" /> W spadku po babci otrzymuje stadninę koni w Pieńkach, która okazuje się podupadającą i zadłużoną ruiną. Ale może to właśnie ten moment, gdy los daje szansę, by zacząć wszystko od nowa?< style="text-align: justify;" /> < style="text-align: justify;" /> Izabella Frączyk w niezwykłej historii o uśmiechach losu, przyjaźni i zaufaniu do ludzi.< style="text-align: justify;" />

Są sytuacje, które wydają się beznadziejne. A cały szkopuł tkwi w tym, żeby dostrzec to, co na pierwszy rzut oka niewidoczne. Magda - bohaterka powieści - właśnie to czyni. Zakochuje się w fatalnym pomyśle. I gwarantuję, że Wy zakochacie się razem z nią.< style="text-align: justify;" /> Magdalena Kordel< style="text-align: justify;" />  < style="text-align: justify;" />  < style="text-align: justify;" /> Czasami chciałabym się znaleźć w takich Pieńkach i w takiej stajni. Rzucić wszystko i zająć się czymś zupełnie innym, jak bohaterka tej książki. Świetnie i z ogromnym poczuciem humoru - jak to zwykle u Izy Frączyk - napisana powieść. Polecam gorąco.< style="text-align: justify;" /> Lucyna Olejniczak< style="text-align: justify;" /> < style="text-align: justify;" /> < style="text-align: justify;" /> Izabella Frączyk (ur. 1970) - absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisaniem zajęła się w 2009 roku. Do tej pory wydała siedem książek: "Pokręcone losy Klary" (2010), "Kobiety z odzysku" (2011), "Dziś jak kiedyś" (2013), "Koniec świata" (2014), "Jak u siebie" (2014), "Siostra mojej siostry" (2015) i "Do trzech razy sztuka" (2016) - wszystkie ciepło przyjęte przez czytelniczki. "Koncert cudzych życzeń" to pierwszy tom nowego cyklu "Stajnia w Pieńkach".

Książka "Koncert cudzych życzeń. Stajnia w Pieńkach. Tom 1" - Izabella Frączyk - oprawa Miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2018 r.