pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Porozumienie bez przemocy. Ćwiczenia
Porozumienie bez przemocy. Ćwiczenia 27.23 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Retoryka negocjacji. Scenariusze
Retoryka negocjacji. Scenariusze 31.08 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Komunikacja transformująca. Podręcznik metody. Transforming Communication...
książka:

Komunikacja transformująca. Podręcznik metody. Transforming Communication z ćwiczeniami

Dane szczegółowe:
Wydawca: METAmorfoza
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 330 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788391667798
ISBN: 978-83-9166-779-8
Data: 2013-02-18
pozycja niedostępna

Komunikacja transformująca. Podręcznik metody. Transforming Communication z ćwiczeniami - Richard Bolstad - opis książki:

Przeznaczona dla wszystkich wielowymiarowych istot ludzkich, żywych, prawdziwych, zwykłych i niezwykłych, które mówią, milczą, krzyczą, przyglądają się, słuchają, przyjaźnią się, obrażają, porozumie- wają i nie porozumiewają, kochają, wyjaśniają, kłócą się, cierpią, próbują, wycofują się, lubią i nie lubią, troszczą się, atakują, negocjują, budują, sprzedają, denerwują, kierują, uczą, tworzą, wychowują, wspierają Podręcznik metody Transforming Communication w sposób bardzo praktyczny prezentuje nowe podejście do komunikacji i uczy: nawiązywania kontaktu (słuchania, mówienia, poruszania się) budowania dobrych relacji (prywatnych i zawodowych) skutecznego i trwałego rozwiązywania konfliktów metodą wygrana-wygrana umiejętności dbania o siebie, innych i relację wspierania i wpływania w sposób integralny, z uwzględnieniem metaprogramów i wartości kreowania w trudnych sytuacjach rozwiązań i budowania mostów umiejętności potrzebnych w komunikacji z grupą i w grupie Książka zawiera przedstawione w formie graficznej modele, wiele przykładów z różnych kontekstów kulturowych, opowieści i metafory, 57 ćwiczeń do wykonania w grupie i indywidualnie, ustrukturyzowane zagadnienia kluczowe i podsumowania rozdziałów, obszerną bibliografię. Autor tej książki, Richard Bolstad, jest twórcą metody Transforming Communication i uczy jej w Nowej Zelandii, Europie, Chinach i Japonii. W Polsce od roku 2006 prowadzi treningi podstawowe i trenerskie Transforming Communicationw ramach cyklu Warsztaty Mistrzów(R)

Książka „Komunikacja transformująca. Podręcznik metody. Transforming Communication z ćwiczeniami” - oprawa miękka - Wydawnictwo METAmorfoza.

Książka posiada 330 stron i została wydana w 2013 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Komunikacja transformująca. Podręcznik metody. Transforming Communication..."