pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kompleksy pandy i niepełnosprawność żyrafki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 215x220 mm
EAN: 9788380836341
ISBN: 978-83-8083-634-1
Data: 2017-08-29
21.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wzruszająca lekcja przyjaźni i tolerancji
Pewnego dnia w klasie pojawia się nowa uczennica - mała, niepełnosprawna żyrafa. Jest inna niż wszystkie dzieci, więc nie może liczyć na to, że będzie lubiana. Pomocną "dłoń" wyciąga do niej jedynie nieco zbyt obfita w kształtach panda, zapraszając ją do swojej ławki. Wkrótce pulchna panda i mała żyrafka na trzech nóżkach zostają przyjaciółkami. Czy razem uda im się pokonać własne lęki i uprzedzenia? Jak poradzą sobie ze szkolną rzeczywistością? W tej historii odnajdziecie dużo piękna i radości w relacji pomiędzy bohaterkami. Dodatkowo odkryjecie wartościowe i rozwijające propozycje warsztatu - rozmów z dzieckiem oraz dodatki ulubione przez bohaterów ksiżżki.

- Dlaczego ja? - zapytała nadąsana, mała panda - no dlaczego? - Spojrzała z niepokojem za okno, jakby chciała uciec przez nie z klasy. W tym samym momencie przypomniała sobie, co widziała po drodze do szkoły, a była to mała żyrafa, która zamiast czterech miała jedynie trzy nóżki, a mimo to uśmiechała się, kiedy rozmawiała z mamą.

Książka "Kompleksy pandy i niepełnosprawność żyrafki" - Katarzyna Lewandowska-Turzynska - oprawa twarda - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2017 r. Cena 21.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.