pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Komórka

Autor książki:

Robin Cook

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 128x197 mm
EAN: 9788378184621
ISBN: 978-83-7818-462-1
Data: 2014-05-20
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Mistrz thrillera medycznego i autor superbestsellerów powraca z pierwszorzędną mieszanką najnowszych osiągnięć medycznych i jeżącego włos na głowie suspensu! Doktor George Wilson stawia pierwsze samodzielne kroki w zawodzie, który - jak się okazuje - stoi u progu przełomowej, rewolucyjnej zmiany: całkowitego przedefiniowania roli lekarza. Dzięki specjalnej aplikacji zwykły smartfon ma się stać osobistym lekarzem pierwszego kontaktu, który diagnozuje trafniej i leczy skuteczniej niż specjaliści z krwi i kości. Ów program nazywa się i Doc.

Pierwsze zderzenie George a z tą niewiarygodną innowacją jest druzgocące. Pewnego ranka budzi się obok martwej narzeczonej: dziewczyna zmarła w nocy niedługo po tym, jak zadeklarowała chęć uczestnictwa w badaniach testowych i Doca. Niedługo potem umiera kilkoro pacjentów George a. Wszyscy oni także testowali nowy program.

Czy to możliwe, że aplikację zaatakowali hakerzy, a amerykański rząd bierze udział w zbrodniczym procederze Narażając na szwank swoje życie i karierę, George bez wytchnienia usiłuje dociec prawdy, świadom, że jeśli ma rację, rzesze ludzi znalazły się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Robin Cook, autor 32 thrillerów medycznych, uważany jest powszechnie za twórcę gatunku, który spopularyzował swoją pierwszą głośną powieścią Coma. Dzieli czas między Florydę, New Hampshire i Boston. Jego najnowsze powieści to Nano, Polisa śmierci oraz Niebezpieczna gra .

Książka "Komórka" - Robin Cook - oprawa miękka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2014 r.