pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
książka:

Komandos

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 132x202 mm
EAN: 9788380623040
ISBN: 978-83-8062-304-0
Data: 2018-07-02
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Komandos - Robert ONeill - opis książki:

To ja zastrzeliłem bin Ladena!
Poruszająca i realistyczna relacja Roberta O Neilla, komandosa Navy SEAL, który ma na koncie ponad czterysta akcji, w tym uratowanie Marcusa Luttrella (jedynego żołnierza SEAL ocalałego po afgańskiej operacji "Redwing"), odbicie porwanego przez piratów kapitana Richarda Philipsa czy likwidacja najbardziej poszukiwanego terrorysty świata, Osamy bin Ladena, który zginął z jego ręki.

O Neill opowiada też o szkoleniu podstawowym oraz trudnych i wyczerpujących treningach, gdy dostał już przydział do najbardziej elitarnego oddziału SEAL. Przez ponad dziesięć lat brał udział w działaniach antyterrorystycznych w okresie, który był najgorętszy pod tym względem w dziejach USA. Nierzadko jego oddział niemal co noc stawał do walki i choć sam O Neill wyszedł z tego cało, wielu z jego towarzyszy broni nie miało tyle szczęścia.

W Komandosie O Neill przenosi nas do Iraku i Afganistanu, nie szczędzi czarnego humoru związanego z długotrwałym uwikłaniem w walkę i szczegółowo opisuje działania najskuteczniejszych oddziałów specjalnych. Na koniec zaś pozwala nam poznać z pierwszej ręki szczegóły operacji, w której zastrzelił najsłynniejszego terrorystę świata.

O Neill przedstawia niezwykłą i zdumiewającą opowieść, przy czym druga jej część dotyczy wydarzeń, które śmiało można nazwać najsłynniejszą współczesną operację militarną [...]. Najogólniej mówiąc, dowiadujemy się z niej, jak zachować życie i pozostać przy tym człowiekiem, mając tak wiele do czynienia ze śmiercią, zniszczeniem i walką. -Doug Stanton, autor bestsellerów In Harm s Way i Horse Soldiers

Książka „Komandos” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis.

Książka posiada 432 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Komandos"
Robert ONeill - autor m.in.:
Komandos - pudełko audiobooku
Komandos Robert ONeill;