pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Kojot Charlie
książka:

Kojot Charlie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fontanna
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 228 s.
Wymiar: 140x215 mm
EAN: 9788361159155
ISBN: 9788361159155
Data: 2010-07-19
pozycja niedostępna

Kojot Charlie - Shreve Stockton - opis książki:

ŚWIATOWY BESTSELLER! Shreve zakochała się w czerwonym pyle Wyoming, w górach Bighorn i nieskończonej przestrzeni. Nie mogąc wyzwolić się spod zaklęcia, jakie rzucił na nią stan kowbojów, szybko zamieniła mieszkanie w Nowym Jorku na dom w Ten Sleep - miejscowości o trzystu mieszkańcach.
Wyrzuciła komórkę i poddała się regułom ziemi, przystosowując się do trybu życia, który stanowi antytezę miejskiej dżungli. Czas płynie tu inaczej, natura jest jednocześnie groźna i życiodajna, o świcie i o zmierzchu spotkać można kojoty i łosie. Któregoś dnia Shrece przypadkiem poznała kowboja - najpierw zaprzyjaźniła się z nim, a po krótkim czasie - zadużyła. Kiedy niespodziewanie dostała od niego w prezencie dziesięciodniowe szczenię kojota, którego rodzice zostali zabici, Shreve postanowiła dokonać niemożliwego - wychować kojota w maleńkiej drewnianej chatce. Nazwała go Charlie.
Kojot Charlie to ilustrowana pięknymi zdjęciami opowieść o dzikości i oswojeniu, o naturze i cywilizacji, i w końcu - o przebaczeniu, lojalności i miłości we wszystkich jej formach.

Książka Kojot Charlie - oprawa miękka - Wydawnictwo Fontanna.

Książka posiada 228 stron i została wydana w 2010 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kojot Charlie"