pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kodeks drogowy 2019

Dane szczegółowe:
Wydawca: Od.Nowa.
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 520 s.
Wymiar: 108x178 mm
EAN: 9788366265417
ISBN: 978-83-6626-541-7
Data: 2019-09-05
28.44 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kodeks drogowy - znaj swoje prawa i obowiązki
Jako odpowiedzialny kierowca lub pracownik służb mundurowych na pewno masz w małym palcu przepisy ruchu drogowego, jednak i Tobie przyda się książkowe opracowanie Prawa o ruchu drogowym. Publikacja pozwoli Ci w każdej chwili odświeżyć sobie wiedzę i sprawdzić aktualny stan prawny Kodeksu drogowego.

Dzięki lekturze Kodeksu drogowego uzupełnisz także wiedzę teoretyczną przed egzaminem na prawo jazdy. Z takim przygotowaniem na pewno zdasz w pierwszym terminie!
Przepisy ruchu drogowego w przejrzystym opracowaniu
Czytając naszą publikację, dowiesz się wszystkiego m.in. na temat zasad ruchu drogowego, klasyfikacji znaków drogowych czy odpowiedzialności kierowcy za wykroczenia w przedmiotowym zakresie. Tekst w opracowaniu Anny Prus wyróżnia się czytelnością i łatwą nawigacją: poszczególne artykuły opatrzone są stosownymi nagłówkami i skatalogowane w obszernym skorowidzu, za pomocą którego błyskawicznie wyszukasz interesujący Cię paragraf.

"Kodeks drogowy" - co znajdziesz w publikacji?
najnowszy tekst jednolity ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz ustawy o kierujących pojazdami, z uwzględnieniem bieżących zmian
najważniejsze przepisy wykonawcze do ww. ustaw
Dla kogo?
policjanci, strażnicy straży miejskiej
osoby prywatne uprawnione do kierowania pojazdami
kursanci ośrodków szkolenia kierowców

Książka "Kodeks drogowy 2019" - oprawa miękka - Wydawnictwo Od.Nowa.. Książka posiada 520 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.