pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas

Autor książki:

Gregg Braden

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 374 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788373774766
ISBN: 978-83-7377-476-6
Data: 2011-06-21
Cena wydawcy: 44.40 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Mawia się, że Fi jest liczbą boską. Można ją bowiem odnaleźć w każdej żywej istocie i nawet najwymyślniejszych biologicznych tworach. Kryje się absolutnie wszędzie - od muszli ślimaka po koronę drzewa. Wystarczy poznać wzór na jej obliczenie. Gregg Braden odnalazł coś więcej niż wzór na Fi. Odkrył on Kod Boga! W ludzkim DNA zakodowane jest ponadczasowe przesłanie. Jeśli zestawimy alfabety biblijne z naszym kodem genetycznym, odczytamy uniwersalny ,,język życia, w którym starożytne litery układają się w imię naszego Stwórcy. Niezależnie od rasy, religii, dziedzictwa czy stylu życia, to samo przesłanie zawarte jest w każdej komórce dowolnego mężczyzny, kobiety czy dziecka.
Autor w celu poparcia swojej tezy dokonał analizy najstarszych ksiąg znanych ludzkości. Dowody odnalazł nawet w najbardziej tajemniczej hebrajskiej księdze Sefer Jecira, czyli Księdze Stworzenia. Jednocześnie odkrył związek pomiędzy żywiołami, a pierwiastkami współczesnej chemii.
W tej przełomowej publikacji Gregg Braden daje nam także możliwość zapoznania się z rdzenną metodą rozwiązywania konfliktów opartą na wizji wspólnej przyszłości. Jest to tym ważniejsze, że dziś jedna trzecia narodów na całym świecie uwikłana jest w konflikty zbrojne. Czy może być większy impuls do zaprzestania zabijania innych ludzi niż dostrzeżenie w nich... Boga

Książka "Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nas" - Gregg Braden - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 374 stron i została wydana w 2011 r.