pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kobieta w gorsecie cz. III. Rozstania i powroty
Tytuł książki:

Kobieta w gorsecie cz. III. Rozstania i powroty

Autor książki:

Krzysztof Chmielowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Blister
Ilość stron: 230 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381591072
ISBN: 978-83-8159-107-2
Data: 2019-08-03
23.37  34.00  10.63 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Rozstania i powroty" to trzecia i ostatnia część cyklu powieściowego pt. "Kobieta w gorsecie". Przedstawia dalsze losy rodziny Chrostelskich, w której dominującą rolę odgrywa Beata, chociaż tworzy z mężem Piotrem związek oparty na solidnym partnerstwie. Małżonka jest po operacji i walczy ze swoimi przypadłościami zdrowotnymi, dlatego ten okres życia toczy się głównie wokół niej, ale nie tylko. Obydwoje są nauczycielami i przeżywają przeróżne kłopoty, zarówno w pracy, jak i w domu. Muszą się zmierzyć z problemami dorastających synów, a także własnymi, które doprowadzają do kryzysu. Chwile słabości, pokus - to samo życie, ale również i przestroga dla każdego z nas! Czy tak samo byśmy postąpili jak oni?
Zachęcam do lektury, gdyż w przeważającej części jest oparta na zdarzeniach z życia wziętych i z pewnością wyciśnie niejedną łezkę wzruszenia. Możesz śmiało zacząć czytać od tej części, a jak Cię zainteresuje, to zapewne sięgniesz po wcześniejsze. Uważam, że jest to książka rodzinna i może ją czytać każdy z dorosłych czytelników.

Krzysztof Chmielowski

Książka "Kobieta w gorsecie cz. III. Rozstania i powroty" - Krzysztof Chmielowski - oprawa Blister - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 230 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.37 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Powrót do źródeł - okładka książki

Powrót do źródeł

Małgorzata Kasprzyk
Listy z dziesiątej wsi - okładka książki

Listy z dziesiątej wsi

Agnieszka Olszanowska
Tylko morze zapamięta - okładka książki

Tylko morze zapamięta

Monika A. Oleksa
Wady snu - okładka książki

Wady snu

Radka Denemarkov