pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kobieta last minute

Autor książki:

Teresa Jaskierny

Dane szczegółowe:
Wydawca: Te-Jot
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 296 s.
EAN: 9788395828904
ISBN: 978-83-9582-890-4
Data: 2020-09-24
25.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nie wiem, o czym gadają faceci po czterdziestce przy wódce i bez damskiego towarzystwa, ale wiem, że gdy spotkają się kobiety (w każdym wieku), to po paru sekundach już lecą opowieści tylko o tym, jak bez-na-dziej-ni są faceci. Chyba że są świeżo ogłuszone romantycznym uczuciem, wtedy wierzą, że miłość pokona wszelkie przeszkody i w największym łobuzie, przygłupie i pokrace dostrzegają wyłącznie szlachetność, intelekt i urok bez granic. Kobiety last minute przechodziły ten stan nieraz i wiedzą, że jeśli kot zakocha się w poduszce z kanapy, to choćby nie wiem ile by do niej miauczał, poduszka pozostanie poduszką.

Teresa Jaskierny co miesiąc zamieszcza felietony w magazynie WRÓŻKA. Kobieta last minute to pełne humoru opowieści o przygodach, wspomnieniach, uczuciach i spostrzeżeniach kobiety 50 plus, czyli już niemłodej, ale wciąż pełnej chęci do życia, męsko-damskich przygód, optymistycznie patrzącej na świat z wiarą, że wiele płomieni uczuć nigdy nie zgaśnie. Teraz są dostępne w wydaniu książkowym z ilustracjami autorki, która jest nie tylko felietonistką, wydawcą, ale również grafikiem.

Książka "Kobieta last minute" - Teresa Jaskierny - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Te-Jot. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.