pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kobieta, która ukradła moje życie

Autor książki:

Marian Keyes

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 544 s.
Wymiar: 123x195 mm
EAN: 9788379997893
ISBN: 978-83-7999-789-3
Data: 2016-10-18
Cena wydawcy: 38.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Poruszająca i zarazem zabawna opowieść o roli przypadku i przeznaczeniu!
"Żadna z moich książkowych list nie byłaby kompletna bez powieści Marian Keyes. Marian jest jedną z najbardziej ludzkich i zabawnych współczesnych pisarek". Jojo Moyes

Pewnego dnia mieszkanka Dublina Stella Sweendey, mężatka i matka, stojąc w korku, wyświadcza komuś uprzejmość. Niestety, jej dobry uczynek powoduje potężną kraksę, która zmienia życie Stelli.

Spotyka bowiem mężczyznę, który natychmiast prosi ją o numer telefonu (co prawda ze względu na ubezpieczenie). No i dobrze. I tak nie wzbudza on w niej wielkiej sympatii (jej samochód nie miał szansy w starciu z jego range roverem).

To spotkanie diametralnie zmieni życie Stelli, da początek wydarzeniom, które ze zwyczajnej kobiety zmienią ją w wielką gwiazdę, a do tego rozerwą na kawałki jej życie rodzinne.

Czy przyczyną tego wszystkiego jest nierozważna uprzejmość? Znajomość z panem Range Roverem to przeznaczenie czy karma? Powinna się cieszyć czy przeklinać tę chwilę?

Książka "Kobieta, która ukradła moje życie" - Marian Keyes - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 544 stron i została wydana w 2016 r.