pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Kobierce tkane z pajęczyny. Wielkie Litery

Autor książki:

Renata Kosin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
EAN: 9788382800302
ISBN: 978-83-8280-030-2
Data: 2022-07-11
59.08 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:

Książka wydana w serii Wielkie Litery - w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących.

Duch Arachny nie opuszcza Przytuliska i bez przerwy czuwa nad potomkami rodu Śmiałowskich. Ci z kolei szukają dla siebie najlepszego miejsce do życia, starają się nie zapominać o rodzinnym gnieździe i własnych korzeniach, lecz niestety nie zawsze im się to udaje.

Dzieci Rozalii, Klary i Balbiny rozpierzchają się po świecie po to, by z czasem przewrotny los niespodziewanie znów je połączył. Z kolei ich wnuki i prawnuki po latach dokonują nieświadomie podobnych wyborów i podążają niemal identycznymi ścieżkami. Swojego miejsca na ziemi, a także w czyimś sercu szuka również Michalina. Nie przestaje przy tym śledzić rodzinnych dziejów i usiłuje złożyć je w całość.

Wreszcie jej się to udaje. Dzięki uporowi i odzyskanym cudem pamiątkom odnajduje ostatnie wskazówki, które pozwalają odkryć największą rodzinną tajemnicę i dowiedzieć się, kim naprawdę była jej niezwykła praprababka.

Książka "Kobierce tkane z pajęczyny. Wielkie Litery" - Renata Kosin - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2022 r. Cena 59.08 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]