pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Klub Poszukiwaczy Przygód. Ucieczka szalonego rumaka

Autor książki:

Agnieszka Stelmaszyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zielona Sowa
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788382400830
ISBN: 978-83-8240-083-0
Data: 2021-07-22
14.64 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Przemek, Rodzynek, Bazyl i Muffin są najlepszymi kumplami i chodzą do jednej klasy. Uwielbiają spędzać razem czas i wciąż wpadają na tysiące zwariowanych pomysłów, które wielokrotnie wpędzają ich w kłopoty. Odkąd założyli Klub Poszukiwaczy Przygód kłopoty jakby... same się mnożą!
Przemek i jego przyjaciele zakładają w szkole gazetkę. Jednak dopiero wycieczka do muzeum Sat-Okha i indiańskie opowieści dają początek kolejnym przygodom. Od pióropuszy i zabaw w Indian, do kolejnego śledztwa tylko krok - tym razem w mieście giną zabytkowe auta pewnego kolekcjonera. Inspektor Szczurek ma oko na członków Klubu Poszukiwaczy Przygód, ale na posterunku pojawia się nowy sierżant Guzdrala, który ma całkiem odmienne podejście do współpracy z młodzieżą. Jakie przyniesie to rezultaty?
To oczywiście nie koniec kłopotów. Tola poznaje przez internet nowych znajomych. Coraz więcej czasu poświęca na rozmowy z nimi, jest roztargniona i nie angażuje się w sprawy Klubu. Przemek, Rodzynek, Bazyl, Muffin i Miśka mają tego dosyć? Czy to koniec przyjaźni?
Sięgnij po świetną serię Klub Poszukiwaczy Przygód, która pełna jest przygód, pościgów i niewyjaśnionych spraw!

Książka "Klub Poszukiwaczy Przygód. Ucieczka szalonego rumaka" - Agnieszka Stelmaszyk - oprawa miękka - Wydawnictwo Zielona Sowa. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2021 r. Cena 14.64 zł. Zapraszamy na zakupy!