pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Kłamca

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788365983077
Data: 2018-04-13
24.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Znany, ale i kontrowersyjny warszawski dziennikarz Paweł Werens znów musi stawić czoła zbrodniom. Tym razem dotykają go bezpośrednio, ofiarami są bowiem jego najbliżsi. W spektakularny sposób zostaje zamordowany jego stryj Mariusz Werens wraz z żoną. Na plecach starszego mężczyzny oprawca zostawia tajemnicze słowo: szadrak.

Niebawem giną kolejne osoby. Rozpoczyna się śledztwo, które ujawnia zaskakujące fakty z przeszłości. Dotyczą one tajemniczych wydarzeń z ostatnich dni drugiej wojny światowej na Dolnym Śląsku. Mnożą się pytania, a czasu jest coraz mniej?
Czy za wszystkim stoi dawny, śmiertelny wróg? Czy uda się rozwikłać misterną i skomplikowaną intrygę, zanim morderca ponownie zaatakuje?
Z RECENZJI "KŁAMCY":
Trzeba przyznać, że Tomasz Białkowski ma talent do konstruowania szybkich i wciągających fabuł. Tak było w "Drzewie morwowym" tak jest i w "Kłamcy". Trudno się od tych powieści oderwać.

Marta Guzowska "Zbrodnicze Siostrzyczki
Autor rozpoczyna z wysokiego tonu i nie schodzi z tego poziomu aż do końca.

Katarzyna Pessel "Dla Lejdis.pl"
Do głowy przyszło mi porównanie Tomasza Białkowskiego z Danem Brownem. Sensacja wzbogacona o religijne tajemnice, ekscytujące śledztwo i odkrywanie kolejnych tropów niewątpliwie uzasadniają tą tezę.

Aleksandra Stronka "Zbrodnia w bibliotece"

Audiobook „Kłamca” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 24.45 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.