pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kąty

Autor książki:

Artur Dudziński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Liberum Verbum
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 88 s.
Wymiar: 135x202 mm
EAN: 9788366358096
ISBN: 978-83-6635-809-6
Data: 2019-06-13
21.80 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kąty są barwnym hymnem sławiącym dzieciństwo. Niepozbawione są jednak zadumy i refleksji nad przemijaniem. Wiodą nas przez dzieciństwo chłopca od jego najwcześniejszego wspomnienia do śmierci ukochanego dziadka. Śmierć tak bardzo bliskiego mu człowieka wprawia w ruch wnętrze chłopca, które staje się odtąd piecem alchemicznej przemiany otaczającej go rzeczywistości.

Czy w rodzinie możliwa jest przyjaźń?
Obrazy tej prozy tańczą, a ruch, zmysłowość i kolorystyka są jej nieodłącznymi atrybutami.

Kąty zdążyły uzyskać szczery aplauz literackiego miesięcznika Twórczość oraz wielu czytelników manuskryptu.

Liberum Verbum
"Dlaczego dorośli nie prowadzą dalej swoich dziecięcych pamiętników? A jeśli je zagubili, dlaczego ich nie szukają? Nie chcą mieć, przez wspomnienia, pięknego i dorosłego dzieciństwa?"
"Zostawiam na lustrze karminową muszlę pocałunku. Zapominam. Tłumaczę mamie, że to dla zabawy... i dla niej. Mama się nie zastanawia, jeśli nie chodzi o mamę."
Artur Dudziński:
urodzony w 1967 r. w Poznaniu. Publikował w Twórczości, Przeglądzie prawosławnym, Krytyce literackiej, Czasie literatury, Wizjach i w Lost&Found Mega*Zine. Kąty są jego prozatorskim debiutem.

Książka "Kąty" - Artur Dudziński - oprawa miękka - Wydawnictwo Liberum Verbum. Książka posiada 88 stron i została wydana w 2019 r. Cena 21.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.