pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kapitan Nauka SuperQuiz Polska 7 . Wydanie specjalne książeczka...
Książki »
Tytuł książki:

Kapitan Nauka SuperQuiz Polska 7 . Wydanie specjalne książeczka plansza XXL żetony

Autor książki:

Maria Majewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 215x145 mm
EAN: 9788365884350
ISBN: 978-83-65884-35-0
Data: 2017-10-18
26.06  34.90  8.84 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pakiet Super Quiz POLSKA to prawdziwa gratka dla ciekawych świata odkrywców zainteresowanych historią tropicieli zaginionych skarbów miłośników przyrody i małych podróżników. W kolorowej książeczce z ilustracjami i pytaniami quizowymi znajdują się fascynujące ciekawostki i zaskakujące fakty o mniej i bardziej znanych miejscach postaciach i zdarzeniach historycznych. Odkrywcy przemierzą Polskę od morza do gór spotkają legendarnych polskich władców zejdą do tajemniczych jaskiń i zwiedzą stare zamczyska a także zajrzą do wielkich miast i malowniczych wsi.

Przekonaj się czy twoja ojczyzna nie ma przed tobą tajemnic Czy wiesz skąd wzięła nazwę rzeka Biebrza? Ile gatunków kwiatów rośnie na Rysach? W którym jeziorze można znaleźć zatopione skarby? Jakie największe ssaki żyją w Europie?

Kolorowe zdjęcia zachwycających krajobrazów i zwierząt oraz liczne ilustracje do ciekawostek zachęcą dziecko do czytania a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny pozwoli uzupełnić wiadomości a także wzmocnić pozycję eksperta wśród rówieśników.

Dołączona do zestawu plansza XXL z mapą kraju oraz 24 żetony ze zdjęciami miejsc wartych odwiedzenia to doskonała propozycja dla małych podróżników i kartografów. Zabawa z planszą i żetonami sprawi że staniesz się prawdziwym specjalistą od polskiej mapy i najlepszym przewodnikiem po kraju

Pakiet Super Quiz Polska to doskonała zabawa rozwijająca dziecięce zainteresowania pamięć koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.

Pakiet Super Quiz Polska to

- niezwykłe miejsca i pasjonujące opowieści o polskiej historii

- ponad 160 zagadek

- możliwość sprawdzenia odpowiedzi

- kolorowe zdjęcia i ilustracje

- rozwijająca zabawa ćwicząca wyobraźnię

W serii również

  • Pakiet Super Quiz Piłka nożna
  • Pakiet super Quiz Zwierzęta

Książka "Kapitan Nauka SuperQuiz Polska 7 . Wydanie specjalne książeczka plansza XXL żetony " - Maria Majewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Maria Majewska - autor m.in.:
Produkty podobne:
Opiekuję się swoim psem - okładka książki

Opiekuję się swoim psem

Ilaria Barsotti