pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kapitan Nauka. SuperQuiz. Pieniądze
Tytuł książki:

Kapitan Nauka. SuperQuiz. Pieniądze

Autor książki:

Ewa Tyralik, Iza Kaźmierczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Skórzana
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 84x155 mm
EAN: 9788377887448
ISBN: 978-83-7788-744-8
Data: 2017-01-25
17.12  24.90  7.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

PRZEWODNIK PO FINANSACH - DLA DZIECI I NIE TYLKO!
Fascynujące ciekawostki dotyczące najważniejszych zagadnień finansowych napisane w przystępny sposób czyta się jednym tchem! Ponad 160 zaskakujących pytań quizowych wciąga do emocjonującej zabawy.

Super QUIZ Pieniądze to początek fascynującej przygody z ekonomią, rozumianą jako dziedzina wiedzy, w której ludzkie potrzeby są nieskończone. Zawiera mnóstwo istotnych informacji, m.in. jak zarządzać finansami, aby nie popaść w tarapaty finansowe, co znaczą tajemnicze słowa "brutto" i "netto", jak zyskać niezależność finansową i jak radzili sobie ludzie, zanim wymyślono pieniądze. Proste przykłady z życia pozwolą zrozumieć nawet trudniejsze zagadnienia finansowe, takie jak: inflacja, podaż, popyt czy dywidenda.

Czy można kupić pieniądze? Dlaczego o J.K. Rowling, autorce książek o Harrym Potterze, można powiedzieć, że jest rentierem? Kiedy pieniądze pracują na jego właściciela? Kim jest świadomy konsument? Dlaczego inwestycje wiążą się z ryzykiem? Co zrobić, gdy pieniądze są potrzebne, a ich nie ma? Podejmij wyzwanie i sprawdź, czy nie umknął ci żaden szczegół!
Kolorowe zdjęcia i ilustracje zachęcą dziecko do samodzielnego czytania, a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny oraz podczas zabaw z rówieśnikami.

Ponadto wygodny i poręczny format pozwoli zabrać ulubiony Super Quiz, gdziekolwiek chcesz - na spacer, do parku czy w podróż.

Super QUIZ Pieniądze to rzetelne źródło wiedzy o finansach, ekonomii i przedsiębiorczości, które pozwoli dziecku rozwijać zainteresowania. Przy okazji trenuje pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.

Super QUIZ Pieniądze to:
- kolorowe zdjęcia i ilustracje,
- ciekawostki o świecie, w którym pieniądze odgrywają ważną rolę,
- ponad 160 zaskakujących zagadek,
- możliwość sprawdzenia odpowiedzi,
- atrakcyjna forma zabawy.

Książka "Kapitan Nauka. SuperQuiz. Pieniądze" - Ewa Tyralik, Iza Kaźmierczak - oprawa Skórzana - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2017 r. Cena 17.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Kapitan Nauka. SuperQuiz. Świat - okładka książki

Kapitan Nauka. SuperQuiz. Świat

Magdalena Jarzębowska