pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kapitan Nauka. SuperQuiz. Ciało człowieka
Tytuł książki:

Kapitan Nauka. SuperQuiz. Ciało człowieka

Autor książki:

Magdalena Jarzębowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 84x155 mm
EAN: 9788377887455
ISBN: 978-83-7788-745-5
Data: 2016-06-27
17.12  24.90  7.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Super Quiz CIAŁO CZŁOWIEKA to fascynujący przewodnik, który zabiera w podróż w głąb ludzkiego ciała. Wciągające ciekawostki dotyczące funkcjonowania ludzkiego organizmu czyta się jednym tchem! Ponad 160 zaskakujących pytań quizowych wciąga do emocjonującej zabawy.

Super Quiz Ciało człowieka zaspokaja naturalną ciekawość świata i rozbudza apetyt na wiedzę. Mali odkrywcy poznają zmysły, dzięki którym widzimy, słyszymy i poznajemy świat, narządy odpowiadające za oddychanie czy śpiewanie oraz skomplikowane procesy, które zachodzą w organizmie ludzkim. Czy wiesz, skąd nasz mózg wie, że stoimy na głowie, dlaczego mamy łaskotki, dlaczego jedno płuco jest mniejsze niż drugie? Główkuj, aby zdobyć wszystkie punkty!
Kolorowe zdjęcia i ilustracje do ciekawostek zachęcą dziecko do czytania, a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny oraz podczas spotkań z rówieśnikami. Ponadto wygodny i poręczny format pozwoli zabrać ulubiony Super Quiz, gdziekolwiek chcesz - na spacer, do parku czy w podróż.

Super Quiz Ciało człowieka to doskonała zabawa, która pozwoli dziecku rozwijać zainteresowania, zaskoczyć innych wiedzą, a przy okazji trenuje pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.

Super Quiz Ciało człowieka to:
- kolorowe zdjęcia i ilustracje
- fascynująca podróż po organizmie ludzkim
- ponad 160 zaskakujących zagadek
- możliwość sprawdzenia odpowiedzi
- atrakcyjna forma zabawy

Książka "Kapitan Nauka. SuperQuiz. Ciało człowieka" - Magdalena Jarzębowska - oprawa twarda - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2016 r. Cena 17.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Magdalena Jarzębowska - autor m.in.:
Produkty podobne:
Kapitan Nauka. SuperQuiz. Pieniądze - okładka książki

Kapitan Nauka. SuperQuiz. Pieniądze

Ewa Tyralik, Iza Kaźmierczak
Kapitan Nauka. SuperQuiz. Świat - okładka książki

Kapitan Nauka. SuperQuiz. Świat

Magdalena Jarzębowska