pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
książka:

Kapitan Nauka. Czytam i układam sylaby. Układanka

Dane szczegółowe:
Producent: Edgard
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
EAN: 5907608646706
ISBN: 5907608646706
Data: 2019-09-12
32.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Układanka sylabowa wspierająca naukę czytania
Układanka sylabowa Czytam i układam sylaby to atrakcyjna graficznie propozycja wspierająca rozwój mowy oraz umiejętności czytania u przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym.
Dzięki układance dzieci rozwijają umiejętność budowania prostych słów z sylab oraz dopasowywania do siebie części tego samego obrazka. Układanka wspiera rozwój kreatywności w tworzeniu własnych wyrazów oraz kształtuje poprawny kierunek czytania (od lewej do prawej strony). Wspomaga również rozwój zdolności motorycznych.
Układanka Czytam i układam sylaby polega na łączeniu sylab w wyrazy, które są nazwami znanych dziecku zwierząt oraz obiektów. W skład pakietu wchodzi 45 dwustronnych kafelków, z których można ułożyć 9 dwusylabowych i 9 trzysylabowych nazw. Na odwrocie znajdują się sylaby, z których można układać własne wyrazy.
Barwne ilustracje Joanny Gwis przenoszą dziecko w świat, w którym można odwiedzić baśniowy zamek lub podpatrzeć fruwającą nad łąką biedronkę.
Elementy układanki zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Książka "Kapitan Nauka. Czytam i układam sylaby. Układanka" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2019 r. Cena 32.90 zł. Zapraszamy na zakupy!