pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Kapitan Nauka Bazgraki i liczby

Autor książki:

Monika Sobkowiak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 24 s.
Wymiar: 220x230 mm
EAN: 9788366949775
ISBN: 978-83-6694-977-5
Data: 2022-02-11
19.67  25.90  6.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Bazgraki i liczby (3-6 lat) to idealne zabawy do nauki liczenia w zakresie 10. Angażujące zadania graficzne o różnym stopniu trudności doskonalą koordynację oko-ręka, spostrzeganie wzrokowe i grafopercepcję, czyli umiejętności niezbędne w rozwijaniu zdolności matematycznych. Rozwiązując zadania, dziecko przygotowuje się do wyzwań wczesnoszkolnych, m.in. uczy się rozróżniać zapisane liczby, rozumieć pojęcie ilości oraz porównywać liczebność zbiorów. Fascynujący świat liczb Wraz z sympatycznymi Bazgrakami dzieci rozwiązują różnorodne i angażujące zadania graficzne, m.in. rysują cyfry po śladzie, szukają liczb ukrytych w przedmiotach, grają w domino oraz próbują odczytać godzinę na zegarze. W ten sposób stopniowo poznają liczby i odkrywają, że każda z nich to określony zbiór elementów.

Zabawy opracowane przez Monikę Sobkowiak, nauczycielkę i neurologopedkę, oraz świetnie zilustrowane przez Polę Augustynowicz sprawiają, że matematyka staje się fascynującą przygodą, podczas której dzieci poznają świat i doskonalą myślenie logiczne.

Książka Bazgraki i liczby przeznaczona jest do wielokrotnego użytku, ponieważ zamiast zwykłego papieru ma zmywalne karty. Dołączony do niej flamaster suchościeralny pozwala zmazywać odpowiedzi oraz rozwiązywać i poprawiać zadania bez końca. Rozwój nauka liczenia, grafopercepcja, spostrzeganie wzrokowe, koordynacja oko-ręka Autorzy: Monika Sobkowiak - nauczycielka edukacji przedszkolnej, neurologopeda, autorka artykułów, książek i zabaw dla dzieci. Prowadzi blog Pani Monia, inspirującego nauczycieli do innowacyjnego działania w edukacji. Pola Augustynowicz - ilustratorka i projektantka graficzna. Tworzy plakaty, ilustracje do książek i magazynów, wzory na tkaniny oraz ceramikę. W serii również Bazgraki i alfabet Bazgraki w kosmosie Bazgraki w podróży Bazgraki w przedszkolu Bazgraki wśród zwierząt

Książka "Kapitan Nauka Bazgraki i liczby" - Monika Sobkowiak - oprawa miękka - Wydawnictwo Edgard. Książka posiada 24 stron i została wydana w 2022 r. Cena 19.67 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]