pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kadra Narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy

Dane szczegółowe:
Wydawca: RM
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 295x207 mm
EAN: 9788377739198
ISBN: 978-83-7773-919-8
Data: 2018-05-02
Cena wydawcy: 19.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ta książka spodoba się wszystkim młodym miłośnikom piłki nożnej, którzy grają dla przyjemności na szkolnych czy podwórkowych boiskach. Przyda się także tym, którzy próbują swoich sił w klubach zajmujących się szkoleniem piłkarskim na poziomie wyczynowym.

Naszym celem było pokazanie, że technika piłkarska to podstawowy element związany z uprawianiem tego sportu. Jest niezbędna, jeśli chcesz stać się piłkarzem wszechstronnym - to znaczy takim, który radzi sobie w najtrudniejszych sytuacjach na boisku.

Zagrania i ćwiczenia prezentują piłkarze reprezentacji Polski, którzy wywalczyli awans do Mistrzostw Świata w 2018 roku w Moskwie. Nasza kadra narodowa prowadzona przez trenera Adama Nawałkę krystalizowała się w trakcie eliminacji, w których zespół odniósł miedzy innymi historyczne zwycięstwo nad drużyną Niemiec, obecnym mistrzem świata.

Książkę współtworzą profesjonaliści zajmujący się na co dzień piłką nożną, prowadzący jedną z największych Akademii Piłkarskich w Polsce. Mają do czynienia z takimi jak Ty młodymi zawodnikami, których największym marzeniem jest grać jak Lewandowski, Fabiański czy Błaszczykowski.

Książka "Kadra Narodowa. Sztuczki i triki piłkarzy" - Tomasz Bocheński, Tomasz Borkowski - oprawa miękka - Wydawnictwo RM. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2018 r.