pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Julek i dziura w budżecie

Autor książki:

Sylwia Wojciechowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mali Moi
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 160x165 mm
EAN: 9788394881306
ISBN: 978-83-9488-130-6
Data: 2018-05-11
24.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

"Julek i dziura w budżecie" to zupełnie nowy wymiar edukacji ekonomicznej. To lekka i humorystyczna książka, która stanie się dla dziecka jego pierwszy przewodnikiem po świecie finansów osobistych. Nie jest to jednak kolejny słownik pojęć związanych z finansami.

"Julek" to przede wszystkim wciągająca opowieść o przyjaźni, odpowiedzialności i problemach, z którymi młodzi czytelnicy spotykają się na co dzień (jak choćby zazdrość w szkole).

Zaprzyjaźniając się z ośmioletnim Julkiem, jego przyjaciółką Dusią i ukochaną szczurzycą Ratką, dzieci dowiedzą się więcej o wartości pieniądza, planowaniu wydatków, oszczędzaniu czy odróżnianiu potrzeb od zachcianek. Poznają pojęcia takie jak rata kredytu, budżet domowy, wolny rynek, popyt i podaż.

Książka została napisana przez Sylwię Wojciechowską, z wykształcenia prawniczkę, która od kilku lat zajmuje się tematem edukacji finansowej dzieci i młodzieży. Ilustracje stworzyła Miriola Dzik, w sieci znana jako KURA - z zamiłowania rysowniczka i fotograf, z wykształcenia ekonomistka.

Dla dzieci w jakim wieku?
"Julek" jest dedykowany dzieciom w wieku 6 - 10 lat, ale przypadnie do gustu zarówno nieco młodszym, jak i starszym czytelnikom.

Książka "Julek i dziura w budżecie" - Sylwia Wojciechowska - oprawa twarda - Wydawnictwo Mali Moi. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2018 r. Cena 24.92 zł. Zapraszamy na zakupy!