pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Józef Wytrwałość to cecha prawdziwej wiary

Autor książki:

Gene A. Getz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
EAN: 9788378293569
ISBN: 978-83-7829-356-9
Data: 2022-08-17
28.02  39.90  11.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Niniejsza książka to pasjonujące studium poświęcone człowiekowi o jednym z najbardziej niezłomnych charakterów wszech czasów - biblijnemu Józefowi. Jego życie to żywe świadectwo pokazujące, że wytrwałość w końcu zawsze przezwycięża ucisk oraz że Bóg nie stawia ograniczeń wierze, a wiara nie stawia ograniczeń Bogu. Obrabowany i sprzedany do niewoli przez własnych braci, Józef mógł pogrążyć się na resztę życia w rozgoryczeniu i nienawiści. Jednak on nie przestał trwać w zaufaniu do Boga. Ostatecznie znów połączył się z rodziną i przebaczył tym, którzy go skrzywdzili. Jego historia uwidacznia nam, że doznane rozczarowanie nie musi zabijać w nas radości życia, lecz wręcz może uczynić życie piękniejszym i cenniejszym.

Jak przez jednego człowieka (Adama) grzech wszedł na świat, tak również przez jednego Człowieka (Jezusa) zbawienie przyszło do wszystkich ludzi. Zatem jeden człowiek może zmienić wszystko - nawet w perspektywie całego świata. Historia Józefa jest dowodem, że Bóg może wykorzystać czyjeś złe zamiary i wyprowadzić z nich wielkie dobro.

Biblia to Księga Prawdy. Gene Getz przekłada ją na język codzienności, tak byśmy mogli nią żyć, a nie tylko mieć ją pod ręką. Podczas lektury tej książki poświęconej życiu Józefa i poznawaniu Bożej mądrości czytelnik wzbogaci swe życie, pogłębi wiarę i zapała pragnieniem, by poznać Boga tak jak znał Go Józef.

Książka "Józef Wytrwałość to cecha prawdziwej wiary" - Gene A. Getz - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.02 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]