pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jordania. Przewodnik ilustrowany

Dane szczegółowe:
Wydawca: Berlitz
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 224x150 mm
EAN: 9781780057576
ISBN: 978-178-005-757-6
Data: 2014-05-29
Cena wydawcy: 41.34 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Przewodnik ilustrowany JORDANIA to książka, która sprawi, że nawet siedząc wygodnie w fotelu poczujesz smak i zapach tego wspaniałego kraju. Stanowi ona również bezcenną pomoc podczas zwiedzania i oryginalną pamiątka z wojaży. Znajdziemy tu wszystkie atrakcje i regiony, które koniecznie trzeba zobaczyć - od wykutej w różowej skale Petry do bezludnych równin Wadi Ramm, od raf koralowych u wybrzeży Akaby po Morze Martwe. Wspaniałe fotografie pozwalają doświadczyć egzotyki jordańskich miast i osad jeszcze przed wyjazdem. Interesujące eseje przedstawiają skomplikowaną historię kraju, bogactwo jego kultury i obyczajów. Liczne ciekawostki składają się na żywą opowieść o współczesnej Jordanii i jej mieszkańcach.

Miejsca godne uwagi Amman o As-Salt o Północna Jordania o Dolina Jordanu o Od Ammanu do Al-Azrak o Badia o Droga Królewska o Petra o Wadi Ramm o Akaba Atrakcje turystyczne Akaba o Dżarasz o Góra Nebo o Mapa z Madaby o Morze Martwe o Petra o Wadi Ramm o Zamek Karak o Zamek Szaubak Główne miasta Akaba o Amman o As-Salt o Karak o Madaba Imponujące zamki Al-Azrak o Karak o Kasr al-Charana o Kasr al-Hallabat o Kasr al-Muszatta o Kasajir Amra o Szaubak o Zamek krzyżowców w Wuejra Skarby natury Rafy koralowe o Rezerwat Dana o Rezerwat Wahat al-Azrak o Wadi al-Mudżib o Wadi Ramm Miejsca święte Al-Mazar o Betania Zajordańska o Góra Nebo o Mukawir o Sanktuarium Lota Mapy Jordania o Centrum Ammanu o Jordania północna i dolina Jordanu o Dżarasz o Jordania północno-wschodnia o Droga Królewska o Petra o Wadi Ramm o Akaba

Książka "Jordania. Przewodnik ilustrowany" - oprawa miękka - Wydawnictwo Berlitz. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2014 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]