pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Joker

Autor książki:

Marta Grzebuła

Dane szczegółowe:
Wydawca: E-Bookowo
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
EAN: 9788378594154
ISBN: 978-83-7859-415-4
Data: 2022-01-11
Cena wydawcy: 36.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Akcja powieści toczy się w mieście, którego w rzeczywistości nie ma. Istnieje za to naprawdę piękny stan Nevada. Nie istnieją też ludzie bohaterowie książki. To moja wyobraźnia ich stworzyła, dała imiona, nazwiska, wygląd i historię.
A jeśli się mylę Jeśli istnieją To jakiekolwiek podobieństwo do kogokolwiek jest całkowicie przypadkowe i niezamierzone.
A teraz drogi Czytelniku...
Jesteś spragniony wrażeń Pragniesz silnych emocji To zapraszam Cię do czytania. W tej powieści poznasz losy czterech mężczyzn, trzech braci i policjanta oraz kobiety. Inni, choć równie ważni są tylko postaciami pomocniczymi do tego, aby i Tobie podszepnąć, kto jest seryjnym mordercą.
Książka uwikła Cię także w ciekawą intrygę. Poruszam w tej powieści dwa aspekty: czy pod płaszczem obrony własnej, można ukryć chęć zemsty
Czy można znaleźć usprawiedliwienie dla tego czynu I czy źle rozumiane oddanie, lojalność, zaślepienie w imię miłości braterskiej może być usprawiedliwieniem dla knowań, spisku, mającego na celu zafałszowanie zbrodni
Znajdziesz w tej powieści odpowiedzi na te pytania.
Będziesz podążać za porucznikiem Erykiem Bernardem, który zawiłymi drogami kłamstw, intryg i zdrad będzie usiłował dojść do prawdy, do sprawcy lub sprawców. Przeczytasz, jak będzie musiał pokonywać kolejne labirynty dróg, by dotrzeć do sedna, także tych dróg, w które wciągnie go... No właśnie. Kto Może piękna kobieta o twarzy bogini, o słodko brzmiącym imieniu A może wieloletni przyjaciel A może ktoś, komu i tak nie ufał
Zacznij czytać i podążaj w ślad za tropem, ramię, w ramię za doświadczonym, ambitnym porucznikiem Erykiem Bernardem. Gra się zaczyna.
Myśli, to nie rafy koralowe, nie trzeba ich omijać
Na częstotliwości chaosu, jest tylko jedna droga
Donikąd.
Marta Grzebuła Jarzębina

Książka "Joker" - Marta Grzebuła - oprawa miękka - Wydawnictwo E-Bookowo. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2021 r.