pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
podręcznik:

Język fiński na co dzień. Mini kurs językowy. Rozmówki polsko-fińskie (+ CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Level Trading
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 110x150 mm
EAN: 9788389635013
ISBN: 83-8963-501-1
Data: 2008-11-19
20.59  29.40  8.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Język fiński na co dzień. Mini kurs językowy. Rozmówki polsko-fińskie (+ CD) - opis podręcznika:

Język fiński na co dzień to rozmówki i mini kurs językowy przeznaczony dla osób chcących poznać podstawy języka fińskiego.
Kurs obejmuje zasób pytań, odpowiedzi, słów i zwrotów umożliwiających porozumiewanie się w określonych w języku fińskim. Może także służyć jako pomoc w nauce podstaw języka.
Kurs obejmuje również omówienie podstawowych zasad i reguł gramatycznych.
Kurs przeznaczony jest w zasadzie dla osób zaczynających naukę. Może on także być przydatny dla osób, które wcześniej zetknęły się już z językiem fińskim.
Materiał leksykalny oparty został na podstawowym słownictwie, podzielonym na grupy tematyczne, w ramach których zastosowano najniezbędniejsze słownictwo oraz najczęściej występujące struktury gramatyczne.
Na dołączonej płycie CD znajdują się nagrania słówek, zwrotów i rozmówek w języku polskim i fińskim.
Spis treści: Wstęp Jak korzystać z książki i nagrań Podstawowe informacje o języku fińskim Alfabet Wymowa Samogłoski Dyftongi Spółgłoski Akcent Rozmówki polsko - fińskie Przydatne zwroty Pozdrowienia i zwroty grzecznościowe Liczby Czas Dni tygodnia Pory roku Miesiące Miary długości, powierzchni, masy, pojemności Kolory Pogoda Dane personalne Nazwy geograficzne, narodowości Napisy i tablice informacyjne Podróż Pociąg Samolot Autobus Samochód Poczta, telefon Zakwaterowanie Zwiedzanie, wycieczki Restauracja, bar, kawiarnia Zakupy Artykuły spożywcze Warzywa Owoce Odzież Sprzęt domowy Lekarz, apteka Sport, wypoczynek Najważniejsze informacje z gramatyki języka fińskiego Rzeczownik Zastosowanie przypadków Mój, twój...
Przymiotnik Czasownik

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Język fiński na co dzień. Mini kurs językowy. Rozmówki polsko-fińskie..."
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: