pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Język cudów
książka:

Język cudów

Dane szczegółowe:
Wydawca: Biały Wiatr
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 398 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788364818387
ISBN: 978-83-6481-838-7
Data: 2016-04-06
39.88  49.90  10.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Język cudów - Amelia Kinkade - opis książki:

Porozumiewanie się ze zwierzętami umożliwia stworzenie głębszej relacji z naszymi "futrzastymi" przyjaciółmi i daje szansę na uwolnienie się od bólu i strachu dzięki dostrojeniu się do ich radosnych wibracji. Amelia Kinkade, ekspert w dziedzinie rozmów ze zwierzętami, wyjaśnia mechanizm działania tej płynącej prosto z serca relacji.

Amelia stanowczo twierdzi, że porozumiewanie się ze zwierzętami nie jest wyjątkowym "darem", ale umiejętnością, która obejmuje nauczenie się wykorzystywania wszystkich naszych zmysłów w celu zrozumienia płynących informacji. Zdolności telepatii można nauczyć się tak samo jak gry na pianinie, skrzypcach czy jazdy na nartach. To pewna forma sztuki podobna do malowania czy baletu, w tym sensie, że wymaga od nas cichej dyscypliny i cierpliwości.

Czy zwierzęta mogą zmienić cię do tego stopnia, że uwolnisz się od nowotworu, depresji czy innej choroby? Czy pomogą ci wyzbyć się frustracji, złości i winy? Czy potrafią przyciągnąć cię do swojej rzeczywistości, w której radość jest tak wielka, że przyćmiewa każde ludzkie cierpienie? Czy chcesz nauczyć się od nich jak zapomnieć o swojej przeszłości? Czy twój pupil jest w stanie wewnętrznie cię uzdrowić? Tak! Twój pies, kot czy inny zwierzęcy przyjaciel może wibrować z dużo większą częstotliwością niż ty. Jeśli tylko otworzysz się na nią, twój pies może cię rozweselić, kot uspokoić, a koń poprawić widoki na przyszłość? zależnie od tego jak bardzo pragniesz takiego uzdrowienia i zharmonizowania się z jego energią.

Książka „Język cudów” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Biały Wiatr.

Książka posiada 398 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Język cudów"
Produkty podobne:
Astrologia jako język symboli - okładka książki
Astrologia jako język symboli Jolanta R. Gałązkiewicz-Gołębiewska
Wampiry energetyczne - okładka książki
Wampiry energetyczne Christiane Northrup