pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jezus mówi do ciebie
Tytuł książki:

Jezus mówi do ciebie

Autor książki:

Sarah Young

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 528 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788365847249
ISBN: 978-83-6584-724-9
Data: 2017-09-15
25.94  39.90  13.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Najbardziej w Jezusie wzrusza mnie to, że On kocha nie za coś, ale pomimo wszystko. Nie czeka na naszą doskonałość, ale jedynie na otwarte serce. Codziennie od nowa bierze na siebie nasze zmartwienia i winy. Mówi, pociesza, podnosi i prowadzi najlepszą drogą. Daje pokój i nadzieję. Można go usłyszeć, jeśli tylko zamknie się oczy. Można go usłyszeć, jeśli tylko otworzy się serce. Wiesz już, co dziś chce powiedzieć Tobie?
Katarzyna Olubińska, dziennikarka, autorka bloga i książki Bóg w wielkim mieście
Przyjdź do mnie ze wszystkimi swoimi słabościami: fizycznymi, emocjonalnymi i duchowymi. Odpocznij w Mojej kojącej Obecności, pamiętając, że nie ma dla Mnie nic niemożliwego. Oderwij swój umysł od problemów, aby skupić się na Mnie. Pamiętaj, że mogę uczynić nieskończenie więcej, niż prosisz czy rozumiesz.

Te słowa wypowiedziane przez samego Jezusa usłyszała w swoim sercu SARAH YOUNG, pisarka chrześcijańska, w czasie modlitwy. Słowa, które spisała, dotarły do milionów ludzi na całym świecie. Z okazji dziesiątej rocznicy publikacji pierwszego wydania oryginału tej wyjątkowej książki przygotowana została niniejsza specjalna i rozszerzona edycja. Zawiera ona nowy wstęp oraz pełne fragmenty Pisma Świętego.

Książka "Jezus mówi do ciebie" - Sarah Young - oprawa twarda - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2017 r. Cena 25.94 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Sarah Young - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Przed nami miłość... - okładka książki

Przed nami miłość...

Wanda Półtawska
Wiara i teologia - okładka książki

Wiara i teologia

o. Jacek Salij Op
Produkty podobne:
Oczami Jezusa - okładka książki

Oczami Jezusa

Carver Alan Ames