pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jezus jest blisko. Czerpać nadzieję z obecności Jezusa
Tytuł książki:

Jezus jest blisko. Czerpać nadzieję z obecności Jezusa

Autor książki:

Sarah Young

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 185x135 mm
EAN: 9788364647123
ISBN: 978-83-64647-12-3
Data: 2014-09-25
Obniżka! 18.40  29.90  11.5 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Strzegę wszystkich, którzy Mnie miłują. Niech ta obietnica Mojej czujnej opieki będzie dla ciebie pociechą - zwłaszcza w ciężkich chwilach. Składam ci ją dlatego, że Mnie miłujesz. [...] Zapewniam cię, że Ja zawsze cię strzegę, jak pasterz swojej trzody. Czasem możesz się czuć samotny i bezbronny. By przegnać te uczucia, uwierz, że przy tobie jestem, i zacznij ze Mną rozmawiać - otwórz przede Mną serce. Opowiedz mi wszystko bez lęku, a silniej poczujesz Moją czujną, pełną miłości obecność.

fragment Sarah Young napisała książkę Jezus jest blisko w bardzo trudnym dla siebie czasie. Słowa płynące z Pisma Świętego i obecność Jezusa każdego dnia dodawały jej jednak sił i nadziei. Autorka dzieli się z czytelnikami tym, co przekazał jej w modlitwie sam Bóg, i wierzy, że dzięki tym słowom będą mogli zawierzyć Mu całym sercem.

W życiu każdego człowieka zdarzają się ciężkie chwile. Książka Jezus jest blisko powstała, by pomóc nam się z nimi uporać. Pełne pokoju i miłości słowa dodają odwagi i pomagają zabliźniać rany, nawet te chowane najgłębiej w sercu.

Poprzez karty tej książki Syn Boży zapewnia nas, że czuwa, i wypełnia dobrem wszystkie chwile naszego życia, a to, co może nam się w danym momencie wydawać nieszczęściem, ostatecznie prowadzi do Boga i oddaje Mu chwałę.

Książka autorki Jezus mówi do Ciebie, światowego fenomenu i bestselleru, który sprzedano w ponad 10 milionach egzemplarzy, a w samej Polsce w kilkudziesięciu tysiącach! Kolejny modlitewnik Sary Young, Jezus jest blisko, został ogłoszony chrześcijańską książką roku 2013 przez ECPA w Stanach Zjednoczonych!

Książka "Jezus jest blisko. Czerpać nadzieję z obecności Jezusa" - Sarah Young - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2014 r. Cena 18.40 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Sarah Young - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Łagodny Duch - okładka książki

Łagodny Duch

Carver Alan Ames
Oczami Bożej miłości - okładka książki

Oczami Bożej miłości

Carver Alan Ames
Produkty podobne:
Ukrzyżowany Mówca - okładka książki

Ukrzyżowany Mówca

św. Stanisław Papczyński
A wiara jest pewnością... - okładka książki

A wiara jest pewnością...

Kenneth E. Hagin
Łaska chrztu w Duchu Świętym - okładka książki

Łaska chrztu w Duchu Świętym

Jean-Baptiste Alsac