pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jezus działa w mocy Ducha
Tytuł książki:

Jezus działa w mocy Ducha

Autor książki:

Michał Olszewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374828178
ISBN: 978-83-7482-817-8
Data: 2017-06-09
15.32  19.89  4.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ks. Michał Olszewski w trzeciej książce ze swojego cyklu charyzmatycznego (wcześniejsze to: Żyć w Duchu Świętym i Bóg daje charyzmaty) radzi wszystkim pragnącym doświadczyć osobistego spotkania z mocą Boga, jak w sposób zgodny z nauczaniem Kościoła korzystać z bogactwa darów Ducha.

Przypomina o ogromnej sile sakramentów, uzdalniającej człowieka do prawdziwego otwarcia się na doświadczenia charyzmatyczne i umożliwiającej uzdrowienie oraz oczyszczenie. Opowiada też historie ludzi, którzy dzięki mocy Bożej przeżyli głęboką przemianę, za sprawą której są zdolni do przeżywania na nowo radości ze swojej wiary, w każdym miejscu i czasie.

Charyzmaty są ogromnym darem dla wspólnoty Kościoła. Jeśli jednak doświadczenie charyzmatyczne staje się dla nas celem samym w sobie, trudniej odkryć najważniejszą prawdę, że Jezus to Bóg mocny. Jedynie On, działając w mocy Ducha, jest w stanie nas uzdrowić oraz uwolnić od lęku, którego głównym źródłem w naszym życiu jest grzech. Oczyszczając nasze serca, umożliwia nam otwarcie się na dary Ducha i na osobiste spotkanie z Nim.

Naturalną konsekwencją cudu jest umocnienie wiary człowieka. Poczucie Bożej mocy i Bożej obecności. Jest jednak jeden warunek, który trzeba spełnić, żeby to się dokonało. Potrzeba mianowicie otwartego serca. Potrzeba powiedzenia: "Zgadzam się. Zgadzam się na Twoją obecność. Na doświadczenie Twojej mocy, zgadzam się, abyś zadziałał w moim życiu" (fragment książki)
Ks. Michał Olszewski SCJ jest rekolekcjonistą, ewangelizatorem, dyrektorem Grupy Medialnej Profeto, twórcą radia profeto.pl, autorem licznych książek.

Książka "Jezus działa w mocy Ducha" - Michał Olszewski - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2017 r. Cena 15.32 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Michał Olszewski - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Jezus chce cię uzdrowić - okładka książki

Jezus chce cię uzdrowić

o. Piotr Różański SP
Jezus uzdrowiciel - okładka książki

Jezus uzdrowiciel

ks. Carlo Rocchetta
Wyznanie wiary. Credo w naszym - okładka książki

Wyznanie wiary. Credo w naszym życiu

ks. Michał Olszewski SCJ
Dekalog. Proste słowa o miłości - okładka książki

Dekalog. Proste słowa o miłości

ks. Michał Olszewski SCJ
Produkty podobne:
Pokochać Mszę Świętą - okładka książki

Pokochać Mszę Świętą

Didier van Havre
Od ducha do ucha - okładka książki

Od ducha do ucha

o. Augustyn Pelanowski OSPPE
Szachownica pokory - okładka książki

Szachownica pokory

Jakub Przybylski OCD
Łagodny Duch - okładka książki

Łagodny Duch

Carver Alan Ames