pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jezus chce cię uzdrowić
Tytuł książki:

Jezus chce cię uzdrowić

Autor książki:

o. Piotr Różański SP

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374826716
ISBN: 978-83-7482-671-6
Data: 2014-12-09
12.06  14.87  2.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Jezus Chrystus pragnie Cię uwalniać od twoich słabości, chorób i problemów. Chce byś doświadczał w pełni Bożego błogosławieństwa. Ale nie uczyni tego wbrew Twojej woli. Oczekuje od Ciebie współpracy z łaską, której udziela. Pomocą w tym służyć może ta książka, dla której inspiracją były rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego, prowadzone przez autora.

Jezus chce Cię uzdrawić to zaproszenie do odbycia wyjątkowej podróży ku wyzwoleniu od tego, co nas trapi, co nam doskwiera, co nie pozwala nam służyć Bogu i bliźnim. O. Piotr Różański, odwołując się do Słowa Bożego i swego doświadczenia w posłudze duszpasterskiej i modlitewnej, prowadzi nas przez kolejne etapy tej podróży: oczyszczenie, uzdrowienie i uwolnienie, uwielbienie Boga.

Na każdym z nich służy radą, przestrzega przez niebezpieczeństwami i pułapkami, w które najczęściej wpadamy, proponuje rozbudowane teksty modlitw, które możemy wykorzystać. Jego książka to praktyczny przewodnik dla każdego, kto chce doświadczyć uzdrawiającej mocy Boga w sferze duchowej, emocjonalnej czy cielesnej.

Książka "Jezus chce cię uzdrowić" - o. Piotr Różański SP - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2014 r. Cena 12.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
o. Piotr Różański SP - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Jezus działa w mocy Ducha - okładka książki

Jezus działa w mocy Ducha

Michał Olszewski
Nie bój się, wierz tylko! - okładka książki

Nie bój się, wierz tylko!

o. Józef Witko OFM
Produkty podobne:
Jezus Milatyński - okładka książki

Jezus Milatyński

Małgorzata Pabis