pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jesteś w dobrych rękach. Poznaj prawdziwą moc modlitwy
Tytuł książki:

Jesteś w dobrych rękach. Poznaj prawdziwą moc modlitwy

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 121x193 mm
EAN: 9788327715470
ISBN: 978-83-2771-547-0
Data: 2018-04-20
13.74  19.99  6.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pięć słów, które mogą zmienić wszystko
"Jezu, Ty się tym zajmij - i wszystko jasne. Cudowna modlitwa, dzięki której rozwiążą się wszystkie moje problemy".

Ale czy na pewno? I czy na pewno zadziała w taki sposób, w jaki tego oczekuję? Na czym polega fenomen ks. Dolindo i jego modlitwy? Czy towarzyszą jej jakieś zagrożenia? Jak się modlić i jak myśleć o modlitwie, żeby nie traktować jej jako magicznego rytuału? Na te wątpliwości odpowiadają franciszkanin Grzegorz Marszałkowski, benedyktyn Włodzimierz Zatorski i jezuita Dariusz Piórkowski.

W książce znajdziesz również nowe tłumaczenie modlitwy ks. Dolindo i jego biografię oraz poruszające świadectwa tych, którzy znaleźli się w dobrych rękach Jezusa.

Ogrom trudności był tak wielki, że czułam, iż z ludzkiego punktu widzenia nie jestem w stanie więcej przyjąć. Wtedy, w momencie całkowitej rezygnacji i lęku, powiedziałam: "Jezu, Ty się tym zajmij". Nie wiedziałam wtedy o księdzu Dolindo, a sam akt zawierzenia usłyszałam kiedyś przypadkiem. Od tego momentu nabrałam sił i odwagi do dalszej walki. Wszystkie trudne sprawy, które na mnie spadły, powoli zaczęły się klarować i nie wiedząc kiedy - rozwiązywać.

Fragment świadectwa
Fragment artykułu o. Dariusza Piórkowskiego na temat modlitwy "Jezu, Ty się tym zajmij":
Akt oddania się Jezusowi, podyktowany przez ks. Dolindo Ruotolo, staje się coraz bardziej popularny wśród wierzących. I dobrze.

Niektórzy jednak twierdzą, że modlitwa ta zachęca ludzi do pasywności i wyręcza z koniecznego wysiłku. Jeśli szuka się dzięki niej jedynie świętego spokoju, ucieczki od świata i osobistego zaangażowania, to rzeczywiście nie należałoby jej odmawiać.

Uważam, że duch modlitwy ks. Ruotolo jest zgodny zarówno z Pismem świętym, jak i z nauką Kościoła o działaniu łaski w życiu wierzącego.

Książka "Jesteś w dobrych rękach. Poznaj prawdziwą moc modlitwy" - Karol Wilczyński, Klaudia Adamus - oprawa miękka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2018 r. Cena 13.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Dekalog Księdza Jana Kaczkowskiego. - okładka książki

Dekalog Księdza Jana Kaczkowskiego. Książka CD

Katarzyna Skarpetowska, ks. Jan Kaczkowski
Nawrócenie apostoła - okładka książki

Nawrócenie apostoła

Franco Brovelli