pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jesteś moim niebem

Autor książki:

Magdalena Piotrowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788328703315
ISBN: 978-83-2870-331-5
Data: 2016-10-18
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Przejmująca, niezwykle intymna opowieść o rozczarowaniu, bólu, strachu, rozpaczy i tęsknocie. Zapis najgłębszych uczuć i najtrudniejszych emocji, z którymi zmaga się córka po przedwczesnej i nagłej utracie matki.

Nowotwór płuc, wyrok śmierci z ust sędziego w lekarskim kitlu i błyskawiczna egzekucja wyroku to dramatyczne zdarzenia, które wstrząsają całym światem bohaterki tej historii, poddają w wątpliwość wszystko, w co wierzyła i co dawało jej poczucie bezpieczeństwa.

Powieść daje świadectwo wielkiego gniewu, niezrozumienia, przerażającej bezradności i dogłębnej niezgody na to, co nieodwracalne, ostateczne. Jesteś moim niebem jest także dramatyczną wędrówką po najciemniejszych zakamarkach ludzkiej duszy. Książka stawia wiele trudnych pytań o sprawy najistotniejsze, ale nie pozostawia czytelnika bez odpowiedzi. To obraz najdzikszej burzy, czarnej nawałnicy, która narusza wszystko, przeraża i obezwładnia, by wreszcie zakończyć się nowym ładem i tęczą.

Książka "Jesteś moim niebem" - Magdalena Piotrowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2016 r.