pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jego druga żona

Autor książki:

Beata Majewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Miraż
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788396095152
ISBN: 978-83-960951-5-2
Data: 2021-10-06
29.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


Wielka miłość okazała się zwykłym mirażem…
Izabella Sarnecka nie spodziewa się, że w bajkowym pałacu księcia Omara Al-Sauda czeka na nią nie tylko luksusowe życie na miarę prawdziwej księżniczki, lecz także pierwsza żona jego wysokości – młodziutka Aisza. Wychowana w skrajnie innej kulturze Europejka nagle musi się nauczyć dzielić mężem z inną kobietą. Zszokowana, chce natychmiast wrócić do Polski i definitywnie rozstać się z Omarem, lecz związek z człowiekiem jego pokroju ma swoje konsekwencje. Izabella szybko pojmuje, że na własne życzenie trafiła do złotej klatki, z której nie tak łatwo uciec. Czy Omarowi uda się ponownie zdobyć serce i odzyskać zaufanie Isabelle?
Druga część „Jego wysokości” to nie tylko namiętna opowieść prosto z Bliskiego Wschodu. Zaznacie dramatów, nieoczekiwanych zwrotów akcji, chwil przesyconych miłością, ale też gniewem, buntem i sprzeciwem wobec niesprawiedliwości dotykającej kobiety w rajskim królestwie Saudów.

Beata Majewska – publikuje również pod pseudonimem Augusta Docher – polska pisarka, która stworzyła kilkanaście poczytnych powieści dla płci pięknej i przepięknej. Na koncie ma zarówno romanse obyczajowe, np. „Konkurs na żonę”, jak i mroczne historie wprost ze świata mafii. Tetralogią Zapomnij, że istniałem podbiła serca tysięcy czytelniczek. Napisała również świetnie przyjętą serię Najlepszy powód, by żyć oraz kontrowersyjną, łamiącą tabu powieść „Cała ja”. Autorka ponad dwudziestu książek, w tym wielu bestsellerów, teraz debiutuje jako wydawczyni. Prywatnie kocha swoją szaloną rodzinkę, uwielbia prace w ogrodzie, dalekie podróże, pobyty nad Morzem Czarnym i Rumunię – a to wszystko zawsze w towarzystwie dobrej książki.

Książka "Jego druga żona" - Beata Majewska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Miraż. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2021 r. Cena 29.73 zł. Zapraszamy na zakupy!