pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jego asystentka

Autor książki:

A.E. Murphy

Dane szczegółowe:
Wydawca: NieZwykłe
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 472 s.
Wymiar: 205x140 mm
EAN: 9788381783934
ISBN: 978-83-8178-393-4
Data: 2020-11-10
Cena wydawcy: 33.80 złpozycja niedostępna

Opis książki:

A. E. Murphy jest jedną z najbardziej utalentowanych zagranicznych autorek. Jej ulubionymi tematami są hate-love i zakazane związki. Autorka doskonale wie, jak wycisnąć z nich całą esencję. Bardzo polecam.
Gorące Book Story
Książka dla fanów Pięknego drania i Birthday Girl!
W życiu Rose Sinclair wszystko musi być policzone a właściwie musi być wielokrotnością liczby sześć. Dopiero wtedy Rose odczuwa ulgę. To dzięki tej metodzie radzi sobie w stresowych sytuacjach, szczególnie kiedy nie ma przy niej najlepszej przyjaciółki Laurie.
Na co dzień Rose jest osobistą asystentką i kierowniczką biura Ezry Contiego. Jest niezastąpiona i świetna w tym, co robi. Nieważne, że nosi trochę niedopasowane ubrania i nie przypomina seksownych sekretarek. Rose jest sobą i ma w nosie, co myślą o niej inni.
Jej niesamowicie seksowny szef ma ponętną żonę. Pewnego dnia ta sugeruje, że Ezra i Rose są zbyt blisko, bliżej niż powinni. Kiedy Ezra wyjaśnia ukochanej, że to absurd i wystarczy tylko spojrzeć na asystentkę, aby to zrozumieć, w Rose coś pęka. Niestety zarówno ona, jak i pracownicy całego biura przypadkowo słyszą tę rozmowę.
Gdy obok Rose zaczyna się kręcić inny mężczyzna, kobieta nie potrafi zrozumieć, co się dzieje z jej przełożonym. Dlaczego Ezra zaczyna się zachowywać jak zazdrosny kochanek? Przecież nie patrzy na nią w ten sposób, prawda?
Opis pochodzi od wydawcy

Książka "Jego asystentka" - A.E. Murphy - oprawa miękka - Wydawnictwo NieZwykłe. Książka posiada 472 stron i została wydana w 2020 r.