pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jaskinia tropów. Seria: Matematyczne śledztwo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zielona Sowa
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 170x230 mm
EAN: 9788378956549
ISBN: 978-83-7895-654-9
Data: 2014-02-19
Cena wydawcy: 20.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Matematyczna tajemnica pełna ARYTMETYKI Straszliwy pirat Czarnobrody ukrył swoje złoto, a Ty znalazłeś mapę, która zaprowadzi Cię do skarbu. Jeśli Ci się nie powiedzie, już nigdy nie wyjdziesz z Jaskini Tropów! Seria książek Matematyczne śledztwo ma za zadanie zachęcać dzieci do ćwiczenia i stosowania w praktyce zdolności matematycznych poprzez wciągające historie kryminalne. Książka pełni funkcję gry, w której dziecko musi rozwiązywać zadania matematyczne, by podążać do pasjonującego rozwiązania.

Książki z tej serii nie mają klasycznej struktury. Czytelnik skacze po nich w przód i w tył, zależnie od odpowiedzi na poszczególne pytania. Przy prawidłowych rozwiązaniach przechodzi do dalszej części opowieści. W przypadku błędnej odpowiedzi narrator wyjaśni zagadnienie matematyczne, po czym odeśle czytelnika z powrotem do danego zadania. Dodatkową pomoc stanowi słowniczek na końcu książek.

Zostań bohaterem! Stwórz własną przygodę.

Rozwiązuj zadania, które zdecydują o przebiegu akcji. Wypełnij misję, a przy tym szlifuj swoją wiedzę matematyczną!

Książka "Jaskinia tropów. Seria: Matematyczne śledztwo" - oprawa miękka - Wydawnictwo Zielona Sowa. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2014 r.