pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak zmienić wszystko. Młodzi na ratunek planecie

Autor książki:

Naomi Klein, Rebecca Stefoff

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788328718890
ISBN: 978-83-2871-889-0
Data: 2022-09-20
33.80 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poradnik inspirujący młodych czytelników, jak zrozumieć zachodzące zmiany klimatu i walczyć z jego negatywnymi skutkami
Jeśli na półce dziecka czy nastolatka miałaby znaleźć się tylko jedna książka o zmianie klimatu, to zdecydowanie ta. Kirkus Reviews Wyższe temperatury. Pożary w Amazonii. Huragany. To tylko niektóre efekty zmiany klimatu, których już dziś doświadczamy. Klęski żywiołowe stają się naszą codziennością. Ale wciąż możemy wszyscy coś z tym zrobić. Rozrasta się globalny ruch, którego celem jest nie tylko zwalczanie negatywnych skutków zmiany klimatu, lecz także walka o sprawiedliwość klimatyczną, by wszystkim zapewnić zdatną do życia przyszłość. Uratować planetę i siebie nawzajem! Młodzi ludzie nie są jedynie częścią tego ruchu - oni są jego liderami! Pokazują światu, że to zagrożenie jest także naszą wielką szansą - szansą na zmianę wszystkiego.

Książka Naomi Klein, zdobywczyni wielu nagród dziennikarskich i jednej z najbardziej znanych orędowniczki sprawiedliwości klimatycznej, pełna jest konkretnych informacji oraz inspirujących historii młodych liderów i liderek z całego świata. Daje ona młodym czytelnikom rzetelne spojrzenie na aktualny stan klimatu. Tłumaczy, jak znaleźliśmy się w tym miejscu, jednocześnie podsuwając narzędzia, których będą potrzebowali, by dołączyć do walki o ochronę - i zmianę - planety, którą w przyszłości odziedziczą. Pozycja obowiązkowa, by przekonać nastolatków i nastolatki do konieczności podjęcia działań na rzecz obrony klimatu - już teraz.

Książka "Jak zmienić wszystko. Młodzi na ratunek planecie" - Naomi Klein, Rebecca Stefoff - oprawa twarda - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2022 r. Cena 33.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.